• دوشنبه ۲۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-1795-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

رای کمیته انضباطی فدراسیون جهانی کشتی برای علیرضا کریمی هنوز صادر نشده است

رئیس هیئت کشتی استان البرز گفت: کشتی استان البرز در ۱۰ ماه گذشته موفق به کسب ۷۰ مدال کشوری در رده های مختلف سنی و ۷ مدال بین المللی شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز ، حمید یاری در نشست خبری که دوشنبه ۲۵ دی ماه در خانه کشتی استان البرز برگزار شد گفت: بنده از ۲۰ بهمن سال گذشته به عنوان رئیس هیئت کشتی استان البرز فعالیت خود را شروع کردم.

یاری افزود: پس از شروع فعالیت به عنوان اولین اقدام شوراها و کارگروه های فنی کشتی در رده های مختلف سنی را تشکیل و نسبت به تدوین چارت کشتی نیز اقدام کردیم.

وی با اشاره به تهیه تقویم ورزشی هیئت کشتی از همان ابتدای آغاز فعالیت گفت: هیئت کشتی تاکنون ۳۳ اعزام به مسابقات کشوری آقایان در رشته های سنتی ، آزاد و فرنگی داشته ایم و ۱ اعزام نیز در حوزه بانوان صورت گرفته است، البته عمده اعزام بانوان در حوزه سنتی در ماه آینده صورت خواهد گرفت.

یاری در خصوص میزبانی البرز از مسابقات کشتی نیز گفت: مجموعا ۴ میزبانی از مسابقات کشوری و ۲ میزبانی از مسابقات بین المللی داشتیم که این روند رو به رشد است.

وی اضافه کرد: در زمینه آموزش هم ۸ دوره برای آقایان و ۳ دوره برای بانوان برگزار شده است.

رئیس هیئت کشتی استان البرز اعلام کرد: در مجموع حاصل تمام اعزام های کشوری و بین المللی در ۱۰ ماه اخیر، ۷۰ مدال طلا، نقره و برنز کشوری در رده های مختلف سنی و ۷ مدال بین المللی است که توسط حسین نوری، علیرضا کریمی ، یوسف قادریان و الهه رضایی کسب شده است.

یاری افزود: ۲۷ کشتی گیر نیز در این مدت به به اردوهای تیم ملی دعوت شدند که ۴ نفر از آنان خانم بودند.

وی در ادامه و در پاسخ به آخرین وضعیت پرونده انضباطی علیرضا کریمی در فدراسیون جهانی اعلام کرد: کمیته انضباطی فدراسیون جهانی هنوز رای مربوط به علیرضا کریمی را صادر نکرده است.

در ادامه مونا میرزایی نائب رئیس هیئت کشتی استان البرز و رئیس هیئت بانوان کشتی البرز از فعالیت ۵۵ بانوی کشتی گیر در استان خبر داد و گفت: این کشتی گیران در رشته های گرابلینگ، آلیش و کشتی سنتی فعالیت می کنند.

میرزایی افزود: به طور کلی در حوزه کشتی بانوان اقدامات خوبی در حال انجام است در همین راستا اولین دوره مربی گری کشتی کلاسیک را در استان داشتیم و ۶ مربی بانو پرورش یافتند.

وی ادامه داد: ۲ بانوی البرزی نیز به اردوی تیم ملی کشتی کلاسیک دعوت شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: