• چهارشنبه ۲۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-2693-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

در پی شیوع بیماری در برخی استان های کشور

همایش ملی آنفلوانزای حاد پرندگان در موسسه رازی برگزار می‌شود

معاون تحقیقات و فناوری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از برگزاری همایش ملی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در بهمن ماه به میزبانی موسسه رازی خبر داد.

 دکتر مجتبی محرمی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه البرز اظهار کرد: در پی شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در برخی استان‌های کشور، ستاد پیشگیری از این بیماری در وزارت جهاد کشاورزی تشکیل شد تا اقدامات لازم به منظور ارتقای آگاهی مرغداران، کلینیسین‌ها، بهره برداران و سایر مردم برای کنترل بیماری انجام شود.

 وی افزود: با ابلاغ مصوبات این ستاد، مقرر شد همایشی یک روزه با هماهنگی  معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی برگزار شود.

محرمی با بیان اینکه موسسه رازی مسئولیت ستاد اجرایی و علمی همایش را بر عهده دارد، گفت: همایش ملی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، روز یکشنبه 8  بهمن ماه در محل موسسه رازی برگزار می‌شود و مدعوینی از سازمان دامپزشکی، وزارت بهداشت، ادارات کل دامپزشکی استان‌ها، رئیس سازمان نظام دامپزشکی، رئیس جامعه دامپزشکان ایران، اساتید دانشکده‌های دامپزشکی، سازمان محیط زیست و روسای اصناف جوجه یک روزه و تخم‌گذار حضور خواهند داشت.

  به گفته وی، شرکت در این همایش دارای امتیاز بازآموزی است و گواهی حضور در این برنامه با هماهنگی سازمان نظام دامپزشکی در پایان همایش به شرکت کنندگان اهدا می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: