• پنجشنبه ۲۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-2195-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

بزرگترین لیک کشتی کشور با حضور ۷۳ تیم در البرز برگزار می‌شود

رئیس هیئت کشتی استان البرز  با اشاره به برگزاری دو مسابقه بین المللی و کشوری در استان البرز اظهار داشت: مراسم قرعه کشی و جلسات هماهنگی برای لیگ کشتی استان البرز برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، حمید یاری در جمع خبرنگاران گفت: لیگ کشتی فرنگی و آزاد استان البرز با شرکت ۷۳ تیم از سراسر استان البرز برگزار می‌شود و تیم‌های شرکت کننده تا ۵ بهمن فرصت دارند مدارک خود را به هیئت کشتی استان البرز ارسال کنند.

یاری ادامه داد: مسابقات لیگ کشتی استان البرز در رده‌های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان با استقبال بسیار خوب تیم‌ها و کشتی گیران استان البرز همراه بود که روز گذشته مراسم قرعه کشی آن برگزار شد.

رئیس هیئت کشتی استان البرز با تاکید بر اینکه این مسابقات از ۱۳ بهمن به میزبانی ماهدشت استان البرز شروع می‌شود، اضافه کرد: در مسابقات لیگ برتر کشتی استان البرز در مجموعه بیش از هزار و ۴۰۰ کشتی گیر شرکت می‌کنند.

وی تاکید کرد:سالن کشتی ماهدشت برای میزبانی این مسابقات آمادگی کامل دارد و در جلسه‌ای شورای فنی کشتی پهلوانی که حضور اعضا برگزار شد ، مقرر شد سالن سیدالشهدا کرج برای کشتی پهلوانی اختصاص یابد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: