• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-692-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

آنچه در مراسم معارفه فرماندار جدید نظرآباد گذشت/صادقی رفت، فلاح‌نژاد آمد

سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در آئین معارفه فرماندار جدید شهرستان نظر آباد گفت:مشی اعتدال،تدبیر و تدبر و حرکت در مسیر اهداف دولت دوازدهم،سرلوحه کار فرمانداران قرار گیرد .

به گزارش ایسنا منطقه البرز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،«خیرالله ترخانی»صبح سه شنبه(10 بهمن) در آئین تکریم فرماندار سابق و معارفه «محمدرضا فلاح نژاد »فرماندار جدید نظرآباد با بیان اینکه انتظار می رود مشی، اعتدال و میانه روی بین تشکل‌ها را داشته باشیم گفت: از سال ۹۲ و بعد از تندروی‌هایی که در سال‌های قبل وجود داشت، دولت تدبیر و امید، مسلک و مرام اعتدال را پیش گرفت و انتظار است که همه با حفظ همین رویه و‌ حس وفاق،انسجام و همدلی در کشور تلاش کنند .

ترخانی گفت: تغییر و جابجایی مدیریت‌ها در سیستم وزارت کشور امری طبیعی است و  دولت تدبیر و امید نیز تا کنون با این رویه کار کرده است .

وی با قدردانی از تلاش‌های فرماندار سابق نظرآباد گفت: در این مدت نیز عملکرد ایشان را رصد می‌کردم و جز اعتدال و میانه‌روی ندیده‌ام .

وی افزود: انتظار می‌رود،فرمانداران آنچه بعنوان وظایف بر عهده دارند به نحو اکمل به انجام رسانده و فرایند نظارت و هماهنگی بین دستگاه‌ها را ایجاد کنند تا در نهایت منتج به خدمتگزاری به مردم شود .

سرپرست معاونت سیاسی استانداری با اشاره به همکاری خوب شورای تامین و امنیت کامل این شهرستان در طی این مدت افزود: کماکان این تعامل،همدلی و انسجام ادامه پیدا کند .

وی افزود: در همه حوادث طبیعی و غیرطبیعی نیز آنچه موجب موفقیت می‌شود، هماهنگی دستگاه‌ها ‌ است .

ترخانی بیان کرد: فرمانداران نمایندگان دولت در شهرستان‌ها هستند و باید هماهنگی و همدلی بین دستگاه‌های اجرایی برای تحقق اهداف دولت وجود داشته و شکاف مدیریتی وجود نداشته باشد چرا که در نهایت، مردم متضرر خواهند شد .

ترخانی با اشاره رهنمودهای حضرت امام (ره) در بحث خدمت به مردم خاطرنشان کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و باید آنها را با خدمت صادقانه، تکریم و ارج نهیم و به موقع مشکلات را حل کنیم .

وی در ادامه با معرفی فرماندار جدید شهرستان نظرآباد گفت: آقای فلاح نژاد نیز خود از فرزندان شاهد و خانواده ایثارگران و نیروهای فرمانداری نظرآباد است و همراهی ایشان در داخل و خارج از مجموعه در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید مورد انتظار است .

محمدرضافلاح نژاد نیز در بخشی از این آیین با قدردانی از حسن اعتماد استاندار البرز برای این انتخاب، گفت: تمام تلاش خود را خواهم داشت تا در طول دوران خدمت در جهت پیشرفت شرایط این شهرستان و‌ در مسیر خدمت به مردم شریف این شهرستان، با وحدت و همدلی تلاش کنم .

حجت اله صادقی نیز در بخشی از این آیین گفت: در مدتی که در خدمت مردم شریف نظرآباد بودم خوبی و ولایتمداری مردم نشان داده شد .

وی بیان کرد: به لطف خدا و همت مسولان و ولایتمداری مردم در این مدت خدمتگزار شهرستان نظرآباد بودم و تلاش شد تا درجهت تحقق اهداف دولت و خدمت به مردم انجام وظیفه داشته باشم .

در پایان این مراسم با قرائت حکم استاندار از تلاش های «حجت الله صادقی» فرماندار سابق،قدردانی و «محمدرضافلاح نژاد» با دریافت حکم خود به صورت رسمی آغاز بکار کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: