• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-5490-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

محدودیت‌های زوج و فرد در کرج در حال اجراست/جریمه نشوید!

پس از کش و قوس‌هایی که اوایل بهمن در خصوص محدودیت زوج و فرد در کرج به وجود آمد و البته بارش برف سنگین در کرج بسیاری از شهروندان اجرای محدودیت‌های زوج و فرد را فراموش کرده بودند.

در همین راستا محمد حاجی جعفری سرپرست مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج، در گفت و گو با ایسنا منطقه البرز، با اشاره به اینکه با توجه به مصوبه شورای ترافیک استان البرز طرح زوج و فرد به قوت خود باقی است، اظهار داشت: پس از مصوبه طرح مذکور به شهرداری کرج، مرکز کنترل ترافیک با همکاری پلیس راهور شهرستان نسبت به ثبت تخلف ورود غیر مجاز به محدوده طرح اقدام نموده است.

وی خاطرنشان کرد: در راستای اطلاع رسانی به متخلفین سامانه ارسال پیامکی جرائم نیز در مرکز کنترل ترافیک به بهره برداری رسیده است.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج در پایان، مبلغ جریمه ورود غیرمجاز به محدوده و یا تردد در آن محدوده را 20 هزار تومان عنوان کرد.

به گزارش ایسنا مرزهای این طرح نیز طبق مصوبه شورای ترافیک از میدان توحید تا تقاطع دانش‌آموز سپس از علامه جعفری تا تقاطع شهیدان آجرلو(میدان سپاه)، از تقاطع شهیدان آجرلو تا پل شهدای روحانی، پس از آن از ضلع جنوبی بلوار مطهری تا انتهای بلوار کاج، از انتهای بلوار کاج(بلوار استقلال و بلوار شورا) تا سه راه نهضت(ایستگاه تاکسی‌های ونک)، از سه راه نهضت تا چهارراه دانشکده و از چهارراه دانشکده تا میدان توحید در نظر گرفته شده است‌ .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: