• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-891-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

جرایم مالیاتی در البرز بخشوده می شود؟

نایب‌ رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران گفت: بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم مالیاتی در صورت پرداخت بدهی مودیان با تصمیم استاندار البرز قابل انجام است .

به گزارش خبرنگارایسنا منطقه البرز، حسین سلاح ورزی صبح امروز در شورای گفت وگوی بخش خصوصی و دولت  اظهار کرد: موضوع بخشودگی صد درصدی جرایم مالیاتی تا کنون در دو استان اجرایی شده است.

وی ادامه داد: استاندار البرز پیشنهاد بخشودگی این جرایم را در این استان داده و این پیشنهاد درصورت پرداخت بدهی مالیاتی  مودیان قابل اجرا خواهد بود.

وی افزود: بدون شک  در صورت پرداخت این بدهی، این بخشودگی  با تصمیم استاندار البرز اجرایی می‌شود.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر ارائه صورت مزد کارکنان توسط کارفرمایان به سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: کارفرمایان باید در بازه زمانی شش ماه صورت مزد کارکنان خود را به سازمان تحویل دهند.

این مسئول ابراز کرد: بدون شک پس از بررسی صورت مزدها در صورت وجود مغایرت، بازدید از کارگاه‌ها صورت می‌گیرد تا مشکلات ایجاد شده رفع شود.

سلاح ورزی  در ادامه  گلایه نسبت به اقدام برخی شعب تامین جتماعی توضیح داد: در برخی از استان‌ها برخی از شعب سازمان تأمین اجتماعی  به‌حساب‌ها و دفاتر شرکت‌ها ورود می‌کنند درصورتی‌ که این کار نباید انجام گیرد و در صورت مشاهده برخورد می شود.

نایب‌ رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران در بخش پایانی صحبت های خود با تاکید برجدی ترگرفتن جلسات شورای گفت وگو گفت:خوشبختانه در البرز جلسات شورای گفت وگو با جدیت مناسبی برگزار می شود و نتایج موثری نیز داشته است.

وی اضافه کرد: در این جلسات امکان تعامل بخش دولتی و خصوصی به وجود می آید و تصمیماتی در سطح ملی و استانی گرفته می‌شود.

وی افزود: موضوعات ملی به شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی ایران با حضور وزیر اقتصاد و دارایی ارجاع داده می‌شود، و دولت موظف است حداکثر در مدت‌زمان ۳۰روز در هیئت‌وزیران مصوبات را مورد بررسی قرار دهد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: