• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-991-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

سرمایه گذاران بخش خصوصی فرش قرمز می خواهند

استاندار البرز گفت: برای تحقق اهداف اقتصادی استان باید از حواشی فاصله گرفت.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، محمدعلی نجفی صبح امروز در شورای گفت وگوی بخش خصوصی و دولت اظهار کرد: خوشبختانه طی سال های اخیر اقدامات مناسبی برای رونق اشتغال و تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در البرز صورت گرفته است.

وی ادامه داد: علاوه براین، طی این مدت طرح ها و برنامه‌های موثری برای رفع موانع تولید در استان اجرایی شده که آینده خوبی را برای اقتصاد این استان رقم خواهد زد.

وی افزود: برای رونق تولید و ایجاد اشتغال راهی به جز جذب سرمایه‌های جدید وجود ندارد چون بدون سرمایه هیچ طرحی به مرحله اجرا نخواهد رسید.

این مسئول توضیح داد: خوشبختانه فضای استقبال از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی توسط هیئت دولت در استان فراهم ‌شده و امیدواریم با جذب سرمایه تحولی دربخش صنعت، تولید و خدمات استان ایجاد شود.

وی با اشاره به ظرفیت اقتصادی قابل توجه البرزاظهار کرد: باید از تمامی ظرفیت‌های صنعتی، علمی و کشاورزی استان برای    دستیابی به اهداف پیش بینی شده استفاده کرد و در این مسیر از حواشی  فاصله گرفت.

نجفی  اضافه کرد: متأسفانه دراین مسیر عده‌ای به دنبال حاشیه و حاشیه‌سازی هستند که این امر حرکت را کند می‌کند و تحقق اهداف را به تاخیر می‌اندازد.

استاندار البرز در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر ضرورت اعتماد سازی برای بخش خصوصی ادامه داد: باید زمینه‌ای فراهم شود تا بخش خصوصی با اعتماد، اطمینان و آرامش کار خود را شروع کند.

وی افزود: باید موانع اداری  برای صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی برداشته شود تا سرمایه گذاران بدون دغدغه وارد میدان عمل شوند.

نجفی با تاکید بر ضرورت حمایت واقعی از سرمایه گذاران ابراز کرد: باید فرش قرمزی را برای سرمایه‌گذاران پهن کرد و مطابق با شعارهای داده شده از آنها حمایت کرد.

وی خاطر نشان کرد: بدون شک تحقق هدف مذکور بدون همکاری دستگاههای استان و مشارکت مردمی امکان‌پذیر نخواهد بود .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: