• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-995-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

رئیس هیئت کشتی البرز:

اولین آکادمی کشتی سنتی در البرز دوشنبه افتتاح می‌شود

رئیس هیئت کشتی استان البرز از افتتاح نخستین آکادمی کشتی سنتی، زورخانه‌ای و پهلوانی استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، حمید یاری صبح یکشنبه(15 بهمن) در جمع خبرنگاران با اشاره به پتانسیل‌های کشتی سنتی و زورخانه‌ای در استان البرز  اظهار داشت: سالن‌های کشتی‌ سنتی و زورخانه سید الشهدا(ع) اتوبوسرانی کرج برای مدت ۵ سال به هیئت کشتی استان البرز واگذار شده است.

رئیس هیئت کشتی استان البرز افزود: هیئت کشتی استان البرز برای ترویج و گسترش و همچنین استعدادیابی مناسب در کشتی سنتی و پهلوانی  با صرف هزینه‌ای چند ده میلیونی و مهیا شدن امکانات مورد نیاز قرار است از این آکادمی  به عنوان یکی از مراکز آموزشی و استعدادیابی کشتی استفاده کند.

یاری با بیان اینکه  سالن ورزشی کشتی سنتی و پهلوانی سیدالشهدا  بازسازی کلی و کامل شد، عنوان کرد: این سالن اولین آکادمی کشتی سنتی، پهلوانی و زورخانه‌ای استان البرز است که روز دوشنبه این هفته با حضور  مسئولین استانی، فدارسیون کشتی، مربیان ورزشی، پیشکسوتان کشتی و ورزشکاران نامدار کشوری کشتی و زورخانه‌ای افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: این سالن برای ۵ سال به مرکز آکادمی و آموزشی و استعدادیابی کشتی سنتی، پهلوانی و زورخانه‌ای تبدیل می‌شود و به تمام علاقه مندان و افرادی که تمایل به یادگیری کشتی پهلوانی و زورخانه‌ای دارند اختصاص دارد.

رئیس هیئت کشتی استان البرز با تاکید بر اینکه  آموزش کشتی پهلوانی روزهای زوج ساعت ۱۶ الی ۱۸ و آموزش ورزش زورخانه ای، ویژه کشتی‌گیران روزهای زوج ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ برقرار است، خاطر نشان کرد:  مکان سالن ورزشی کشتی سنتی و پهلوانی  سیدالشهدا  میدان شهید سلطانی،  ایستگاه مترو، انتهای پایانه اتوبوسرانی کرج است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: