• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-7490-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

رئیس کمیته امداد نظرآباد:

رفع مشکل ۱۵۰۰ نیازمند نظرآبادی در مرکز نیکوکاری بانوان

خیّران مرکز نیکوکاری بانوان با کمک 300 میلیون تومانی مشکل هزار و ۵۰۰ نیازمند نظرآبادی را حل کردند.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، به نقل از کمیته امداد، کاوه بکان مدیرکمیته امداد نظرآباد با اشاره به قدمت 4ساله فعالیت مرکز نیکوکاری بانوان گفت: تهیه اقلام جهیزیه برای ۴۲ نوعروس نیازمند، تأمین هزینه‌های درمانی ۱۲۵ بیمار نیازمند و توزیع سبد کالا بین هزار و ۱۰۰ خانوار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان غیر تحت حمایت این نهاد 3 خدمت اصلی فعالیت‌های خیریه این مرکز در 10‌ماهه نخست سال ۹۶ را تشکیل می‌دهد.

  وی افزود: خیّران مرکز نیکوکاری بانوان با کمک 300 میلیون تومانی مشکل هزار و ۵۰۰ نیازمند نظرآبادی را حل کردند.

بکان بابیان اینکه پنج نفر از خواهران معتمد شهر نظرآباد هیئت امناء این مرکز هستند، گفت: در مجموع ۹۲ نفر از خواهران خیّر نظرآبادی عضو مرکز نیکوکاری بانوان در زمینه جمع‌آوری کمک‌های مردمی، شناسایی و رفع مشکل نیازمندان فعالیت می‌کنند.

مدیرکمیته امداد نظرآباد با تأکید بر اینکه توسعه مردمی خیر و احسان و واگذاری امور محرومیت زدائی به خیّران رویکرد مهم این نهاد است، افزود: خدمات ارائه‌شده در مرکز نیکوکاری بانوان نظرآباد در 10 ماه نخست سال ۹۶ نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۱۵ درصد رشد داشته است.

وی بابیان اینکه خدمت‌رسانی به‌موقع به نیازمندان و ایجاد شبکه‌های انفاق در میان خواهران نیکوکار شهر نظرآباد دو مشخصه اصلی مرکز نیکوکاری بانوان است یادآور شد: تقویت همبستگی اجتماعی، احیای حقوق متقابل افراد فقیر و غنی ساکن در محلات نسبت به یکدیگر، توسعه احسان و نیکوکاری و اجرای برنامه‌های فرهنگی ویژه زنان سرپرست خانوار به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از کارکردهای مهم مرکز نیکوکاری بانوان است.

وی با اشاره به همکاری دوسویه کمیته امداد نظرآباد و مرکز نیکوکاری بانوان گفت: معرفی نیازمندان واجد شرایط تسهیلات اشتغال و کارگشایی به کمیته امداد از جمله خدماتی است که این نهاد به مرکز نیکوکاری ارائه می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: