• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-1792-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

دعوت از دانشجویان برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان البرز از تمامی دانشجویان، مدرسان و کارکنان مراکز آموزش علمی-کاربردی برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، در متن بیانیه سیدصاحب سادات حسینی آمده است:

دهه مبارک فجر، مقطع تابناک رهایی ملت مسلمان و قهرمان ایران از یوغ ستم شاهانی است که سال های مدیدی، آزادی این ملت را به بند کشیده و ضمن غارت سرمایه‌های اقتصادی کشور ، هویت اجتماعی و تاریخی این مرز و بوم را تضعیف نموده است.

تردیدی نیست که این نهضت بزرگ، به فرموده رهبر فرزانه جمهوری اسلامی ایران، حضرت آیت الله خامنه‌ای، مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشأت گرفته از قیام و نهضت عاشورای حسینی است  و  به امید حق تعالی تا قیام جهانی حضرت مهدی(عج) استمرار خواهد داشت. انقلابی که رساترین فریاد تاریخ انقلابات ،یعنی امام امت خمینی کبیر(ره) آن را هدایت و رهبری کرد.

اینک به یمن آن صبر و استقامت و مبارزات حق طلبانه و پیروی از رهنمودهای حکیمانه معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه جمهوری اسلامی ایران، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، صاحب اقتدار و عزت عظیمی شده‌ایم که مستکبران شرق و غرب را به وحشت انداخته و چراغ راه مستضعفان و مسلمانان جهان گشته است. 

بدینوسیله  از تمامی دانشجویان، مدرسان و کارکنان مراکز آموزش علمی-کاربردی استان البرز دعوت می‌شود تا به مناسبت گرامیداشت سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، همگام با مردم غیور و سرافراز استان البرز، با حضور در راهپیمایی ملی و مذهبی 22 بهمن، به مستکبرین و جهانخواران عالم اعلام کنیم که بر حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن تا پای جان می‌ایستیم و دشمنان این مرز و بوم را حیرت زده و پشیمان خواهیم کرد.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: