• شنبه ۱۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-391-5
  • خبرنگار : 58007
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

شهردار کرج در دیدار رئیس بانک شهر منطقه پنج

رضایت کامل مجموعه مدیریت شهری از عملکرد بانک شهر در کرج

شهردار کرج با بیان اینکه از عملکرد بانک شهر در کلانشهر کرج رضایت کامل داریم،گفت: اقدامات بانک شهر در شهر کرج فراتر از سطح انتظارات بوده است.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، اصغر نصیری در دیدار با شهرام عالی پور رئیس منطقه ۵ بانک شهر با تبریک سال نو و تشکر از خدمات بانک شهر به مجموعه مدیریت شهری اظهار داشت: شب عید خیلی از افراد دعاگوی شما بودند.

نصیری ادامه داد: خدمات بانک شهر شبانه روزی است و بانک شهر جزو بانک‌هایی است که کمتر اتفاق می‌افتد که دستگاه ای تی ام آن دارای ایراد و اشکال باشد.

وی افزود: تمام شعب بانک شهر در تعطیلات نوروز باز بود و این موضوع یکی از ارزشمندترین اقداماتی بود که پرسنل در این ایام راضی شوند که به تعطیلات نروند و این موضوع خود یک ایثار و از خودگذشتگی بود.

وی با تقدیر از تلاش کارکنان بانک شهر برای خدمت رسانی به همشهریان کرجی، تصریح کرد: کلیه خدمات بانک شهر در ایام نوروز تحسین برانگیز می باشد.

وی افزود: همکاران بانک شهر در شب عید زحمات زیادی متقبل شدند.

شهردار کرج با بیان اینکه پروژه‌های که در کرج به بهره برداری رسید با کمک‌های شما و مجموعه بانک شهر انجام شد، بیان کرد: تعداد پروژه‌های باقی مانده هم با کمک بانک شهر تکمیل می‌شود.

وی با بیان اینکه در حوزه تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری کرج ۲۰۰ میلیارد تومان برای متروی اختصاص داده است،عنوان کرد: در بحث اتوبوس و متروی جلسه ای تخصصی با شما برگزار می‌کنیم و راهکاری برای همکاری مشترک پیدا می‌کنیم.

نصیری با بیان اینکه توقع مردم کرج تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی است،گفت: در مورد مترو هم امیدوارم شتاب کار در سال جاری بیشتر شود و این خلا و عقب ماندگی در مترو باید جبران شود.

شهردار کرج با بیان اینکه بانک شهر همکاری های خوبی با شهرداری کرج داشته و در برخی موارد پیگیری‌های زیادی برای انجام کار صورت گرفته است،گفت: ماه های آخر سال تراکم مراجعه حضوری همکاران به بانک شهر برای انجام امور زیاد بود و این موضوع در راستای پیگیری کار انجام شد که جای قدردانی دارد.

نصیری با بیان اینکه از لطف مدیران بانک شهر برای همکاری با مجموعه مدیریت شهری تقدیر می کنم،عنوان کرد: استحقاق کرج بیشتر از کلان شهرهای دیگر است و در زمینه مختلف مردم کرج باید احساس کنند که خدمات بیشتری به آنها داده می‌شود.

شهردار کلان شهر کرج با بیان اینکه محدودیت‌های بانک شهر را درک می کنیم،گفت: با مدیریت قوی که الحمدالله بانک شهر دارد این توان ایجاد شده که درگیری‌های سایر بانک‌ها گریبان گیر بانک شهر نشود.

وی با بیان اینکه از عملکرد و خدمات بانک شهر به شهرداری کرج بسیار راضی هستیم،عنوان کرد: بارها به دکتر پورزرندی مدیر عامل بانک شهر عرض کرده‌ام که شما به صورت بسیار ویژه و خارج از توقعات و انتظارات عادی زحمت کشیده‌اید و از لطف شما سپاسگزارم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: