• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-1691-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

پایان طرح نظارت بر توزیع میوه عید سال 97

مدیر بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان جهاد کشارزی استان البرز ضمن اعلام پایان طرح نظارت بر توزیع میوه عید سال 97 گفت:  طبق صورتجلسه کارگروه تنظیم بازار استان که با موضوع توزیع میوه ایام عید 97 -96 تشکیل گردید، مقرر شد تا سازمان جهادکشاورزی ناظرین مقیم در غرفه را معین و همکاری لازم با گروه‌های نظارتی اداره کل تعریزات حکومتی ، بازرسین صنعت، معدن و تجارت و بازرسی اتاق اصناف را  به انجام رساند.

داریوش یوسفی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز  افزود: در این راستا با برنامه ریزی مناسب کلیه ناظرین به صورت گردشی از 25 اسفند1396 تا 20 فروردین ماه  1397 در غرف مستقر و در مجموع شهرستان‌های استان با 23 بازار روز و 65 غرفه جهت توزیع سیب و پرتقال به قیمت 27000 و 16000 ریال کار خود را آغاز نمودند.

وی اضافه کرد: نظارت بر  این فرایند توسط 69 ناظر به صورت ثابت و سیار صورت گرفت و در این مدت افراد متخلف به اداره کل تعزیرات، بازرسی صنعت و معدن و  تجارت و بازرسی اتاق اصناف معرفی شدند.

وی بیان کرد: در این طرح تلاش شد تا ضمن ایجاد تعادل در قیمت سیب و پرتقال مصرفی شهروندان ، میوه سالم با قیمت مناسب در اختیار مردم  قرار گیرد و ترتیبی اتخاذ گردید تا کلیه ضایعات جمع آوری و هزینه آن به غرفه داران پرداخت شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: