• جمعه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-792-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

امام جمعه کرج:

مبعث نعمتی از نعمت‌های خداست

خطیب جمعه کرج به تلاش دشمن برای استفاده از فضای مجازی در جهت ضربه زدن به بنیان‌های اخلاقی، دینی و فرهنگی جامعه اشاره و با دعوت مردم به استفاده از پیام‌رسان داخلی اظهار کرد: باید با جایگزین کردن پیام‌رسان‌های خارجی در راستای منافع ملی تلاش کرد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه 24 فروردین کرج با تبریک فرارسیدن عید مبعث گفت: باید در نشر بعثت بکوشیم چرا که مبعث نعمتی از نعمت‌های خداست و باید قدردان آن باشیم.

حسینی همدانی افزود: هر مومنی در هر زمانی وظیفه دارد که با اهداف بعثت آشنا شود و به نشر آن اهداف بپردازد.

امام جمعه کرج در ادامه با اشاره به مواضع استکبار در برابر جهان اسلام خاطرنشان کرد: دشمنان با تمام قوا برای ضربه زدن به اسلام پا به میدان می‌گذراند چون پی برده‌اند که اگر در مقابل اسلام کوتاه بیایند همه چیز خود را از دست خواهند داد.

وی با تاکید بر اینکه جهان اسلام نباید برای کوتاه کردن دست استکبار کوتاهی کند گفت: دشمنان سعی دارند برای جلوگیری از آسیب به اسرائیل منطقه را در تنش ببرند، بنابراین اگر برای ایران هزینه‌تراشی کنند باید منتظر پاسخ سخت ما هم باشند.

خطیب جمعه کرج در ادامه به فرارسدین روز ارتش در هفته پیش رو نیز اشاره و اعلام کرد: ارتش از ابتدای انقلاب تاکنون در همه صحنه‌ها حضور و در خودکفایی کشور نقشی غیرقابل انکار داشته است.

حسینی همدانی در بخشی دیگر از خطبه‌های نماز جمعه به تلاش دشمن برای استفاده از فضای مجازی در جهت ضربه زدن به بنیان‌های اخلاقی، دینی و فرهنگی جامعه اشاره و با دعوت مردم به استفاده از پیام‌رسان داخلی اظهار کرد: باید با جایگزین کردن پیام‌رسان‌های خارجی در راستای منافع ملی تلاش کرد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: