• یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-1490-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

گروکشی کودک تازه متولد شده به خاطر هزینه‌های زایمان/ وقتی پول چشم خدمت را کور می‌کند!

کودک تازه متولد شده به خاطر عدم توان خانواده برای پرداخت هزینه‌های زایمان در بیمارستان کمالی کرج گرو نگه داشته شده است.

م.ولی‌نژاد در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: خواهرم 27 فروردین در بیمارستان کمالی کرج برای وضع حمل بستری شد.

وی در تشریح وضعیت خانواده همسر خواهرش ادامه داد: شوهر خواهرم به دلایلی در زندان است و پدر شوهرش هم فوت کرده و مادر شوهرش هم به دلیل وضعیت نامناسب مالی ازعهده پرداخت هزینه‌های زایمان خواهرم بر نمی‌آید.

وی توضیح داد: خانواده خودمان هم اصلا وضعیت مالی مناسبی ندارند و پدرم بیمار اعصاب روان است و مادرم هم دیالیز می‌شود.

وی ابراز کرد: از 27 فروردین برای تهیه مخارج بیمارستان به هرکس و ناکس رو انداخته‌ام و تنها توانسته‌ام 90 هزار تومان جمع‌آوری کنم.

ولی نژاد گفت: الان مسئولان بیمارستان خواهرم را ترخیص کرده‌اند ولی می‌گویند تا زمانی که هزینه‌های زایمانش را تامین نکند بچه را به او تحویل نمی‌دهند.

وی ادامه می‌دهد: از بخش نوزادان به خواهرم زنگ می‌زنند که بیاید بچه‌اش را شیر دهد ولی دیگران اجاره ورود او به بخش را نمی‌دهند.

وی توضیح داد: بیمارستان کمالی بیمارستانی دولتی است و باید با مراجعه کنندگان راه بیاید و شرایط خاص برخی از آنها رو درک کند و نباید به خاطر نداری مادری را تحقیر و از فرزندش جدا کند.

وی ابراز کرد: ما در این شرایط مالی وخیم دو میلیون و 700 هزار تومان از کجا بیاوریم که بچه خواهرم را از گروی بیمارستان خارج کنیم؟

وی گفت: من گدا نیستم اگر پول داشتم هرگز حاضر نبودم یک لحظه سختی خواهرم را تحمل کنم ولی دستم خالی است و کاری نمی‌توانم بکنم و فقط شرمندگی برایم باقی مانده است.

ولی نژاد ابراز کرد: من به مسئولان بیمارستان کمالی می‌گویم به جای دومیلیون و 700 هزار تومان 12 میلیون تومان سفته تا 27 اردیبهشت می‌دهم ولی باز هم قبول نمی‌کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: