• شنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-1591-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

ضرورت حمایت کارفرمایان از جامعه کارگری

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز گفت: توسعه اقتصادی با تلاش کارگران گره خورده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اسماعیل خلیلی در بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه البرز   که پیش از ظهر امروز  شنبه هشتم اردیبهشت در باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه طی سال‌های گذشته شاهد رشد شاخص‌های اقتصادی در البرز بوده‌ایم که این امر خود به خود توسعه وضعیت اشتغال را نیز در پی داشته است.

وی ادامه داد: این یک حقیقت که چرخ اقتصاد کشور به دست کارگران می‌چرخد بنابراین کارفرمایان باید در راستای تامین خواسته‌های معقول این قشر زحمت کش و حمایت از آنها بیش از پیش تلاش کنند.

وی در ادامه با اشاره به فرایند برگزاری این جشنواره افزود: سامانه ملی امتنان از کارگران نمونه آذر ماه گذشته کار خود را شروع کرد.

خلیلی توضیح داد: از البرز 600 نفر در این سامانه ثبت نام کرده بودند که با تشکیل کارگروه‌های ارزیابی وضعیت آنها مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز ابراز کرد: تا اواخر بهمن ماه سال گذشته تمام پرونده‌های دریافت شده به ستاد ملی برگزیدگان ارسال شد و با بررسی نهایی امروز شاهد تقدیر از 11 کارگر، 11 گروه کار و پنج واحد نمونه استانی بودیم.

وی اظهار کرد: جامعه کارگری صبورترین و بی توقع ترین قشر هستند به همین دلیل باید مسئولان اهتمام زیادی برای حمایت از آنها داشته باشند.

وی گفت: بدون شک بدون تلاش شبانه روزی این قشر رونق اقتصادی و توسعه کسب و کار در استان محقق نخواهد شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: