• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-3890-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

شوراها قانونمندی را سرلوحه کار خود قرار دهند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با تاکید بر لزوم مراقبت از بودجه توسط شورا و شهرداری خاطرنشان کرد: استان البرز عرصه محدودی دارد بنابراین باید با کنترل ساخت و ساز غیرمجاز از گسترش بیشتر بافت‌های حاشیه‌ای جلوگیری کرد.

به گزارش  ایسنا منطقه البرز، خسرو ارتقائی در جلسه‌ای که امروز یکشنبه نهم اردیبهشت به مناسبت روز ملی شوراها با حضور اعضا شوراهای اسلامی شهرهای استان البرز برگزار شد گفت: مردم ایران بعد از انقلاب همراه نشان داده‌اند که در فراز و نشیب‌های مختلف پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.

ارتقائی افزود: بنابراین شوراها برای پایداشت و تکریم این مردم نباید لحظه‌ای از آنان غفلت کنند و لازم است مردم را در اولویت‌های کاری خود قرار دهند.

وی با اشاره به شعار امسال خاطرنشان کرد: وظیفه همه ماست که با توجه به فشارهایی که علیه کشور وجود دارد با حمایت از کالای داخلی مقاومت اقتصادی را بالا ببریم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز ادامه داد: شوراها باید قانومندی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی در ادامه به مشکل بسیاری از شهرها و کلانشهرهای کشور در مواجهه با بدهی‌های انباشته شده اشاره و اعلام کرد: در چنین شرایطی وظیفه مدیریتی شهری است که تعهداتی بیش از بودجه مصوب را نپذیرد.

ارتقائی با تاکید بر لزوم مراقبت از بودجه توسط شورا و شهرداری خاطرنشان کرد: استان البرز عرصه محدودی دارد بنابراین باید با کنترل ساخت و ساز غیرمجاز از گسترش بیشتر بافت‌های حاشیه‌ای جلوگیری کرد.

این مسئول شایسته‌سالاری را یکی دیگر از موارد مهم قابل توجه شوراها و شهرداری‌ها عنوان و تصریح کرد: اگر این اصل مورد توجه قرار نگیرد آسیب زیادی متوجه ما خواهد شد.

وی به اهمیت حرکت به سمت درآمدهای پایدار، مدیریت پسماند و مصرف بهینه آب نیز تاکید کرد و افزود: مصرف آب به ویژه در فضای سبز باید مورد توجه قرار گیرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: