• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-893-5
  • خبرنگار : 58007
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی البرز با فرماندار فردیس عنوان شد:

آمادگی حضور فعال‌تر جهاد دانشگاهی البرز در شهرستان فردیس

در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی استان با فرماندار فردیس بر همکاری مشترک و استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی در شهرستان فردیس تأکید شد.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، ابوالفضل اینانلو، فرماندار فردیس در این نشست گفت: جهاد دانشگاهی در کل کشور از جایگاه خوبی برخوردار است و فعالیت‌ها و عملکرد این نهاد نیز مورد تایید مسئولان ارشد نظام قرار دارد.
وی افزود: در استان البرز نیز جهاد دانشگاهی عملکرد موفقی داشته است و در جلسات و مجامع علمی و کاری استان نیز جهاد حضور خوبی دارد.
این مقام مسئول در ادامه به موقعیت اجتماعی و فرهنگی شهرستان فردیس اشاره و تصریح کرد: این شهرستان با آسیب‌های جدی‌ای مواجه است و ضرورت دارد از جهاد دانشگاهی و ظرفیت‌های موجود استان برای رفع آنها استفاده شود.
وی خاطر نشان کرد: جمعیت متراکم، حاشیه‌نشینی و آسیب‌پذیری از جمله مبتلابه در فردیس است که توجه جدی مسئولان را می‌طلبد. 
فرماندار فردیس ادامه داد: شهرستان فردیس به کارهای فرهنگی نیاز دارد و جهاد دانشگاهی که جهاد فرهنگی است می‌تواند در این زمینه با توجه به نام و توانی که دارد تاثیرگذار باشد.
اینانلو در ادامه گفت: امیدواریم بتوانیم در سایه ی همکاری و تعامل با هم گامی مثبت در این زمینه برداریم.

در این نشست، سیدعلی‌اکبر هاشمی‌راد رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این واحد استانی، از قدمت حضور جهاد دانشگاهی در فردیس سخن گفت و اظهار کرد: مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی بیش از دو دهه در فردیس فعالیت دارد و تاکنون خدمات آموزشی فراوانی نیز به شهروندان ارائه کرده است. 
وی ادامه داد: سال گذشته نیز دومین شعبه بانک خون بند ناف جهاد دانشگاهی البرز در شهرستان فردیس راه‌اندازی شد که این مرکز نیز در حوزه تخصصی به ارائه خدمات می‌پردازد.
هاشمی‌راد خاطر نشان کرد: علاقه‌مند هستیم بخشی از پژوهشکده اجتماع و شهر را به منظور رصد و بررسی آسیب‌های اجتماعی در شهرستان فردیس مستقر کنیم.
وی افزود: خبرگزاری ایسنا نیز آمادگی دارد دفتری در شهرستان فردیس داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: