• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-1395-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

پیست اسلالوم رودخانه کرج همه شرایط یک پیست خوب را داراست

رئیس کمیته اسلالوم و آب‌های خروشان فدراسیون قایقرانی با اشاره به وضعیت پیست اسلالوم رودخانه کرج گفت: پیست خوب کرج در کنار پیست زیاران می‌تواند پیشرفت‌های خوبی را در این حوزه رقم بزند.

کتایون اشرف در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، گفت: خوشبختانه امسال نسبت به سال گذشته در رده جوانان پیشرفت خوبی در اسلالوم داشته‎‌ایم و اکثر ورزشکاران با وسایل شخصی خود در مسابقات و تمرین حاضر می‌شوند.

اشرف افزود: با توجه به همین پیشرفت‌ها بود که درخشش خوبی را در مسابقات قهرمانی زیر 18 سال آسیا شاهد بودیم، البته این پیشرفت‌ها زمینه‌ساز حضور در مسابقات المپیک ژاپن که دو سال دیگر برگزار می‌شود نیز شده است.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقات مختلف در رودخانه کرج خاطرنشان کرد: پیست کرج همه شرایط یک پیست خوب را داراست و پیستی استاندارد به شمار می‌رود.

رئیس کمیته اسلالوم و آب‌های خروشان فدراسیون قایقرانی افزود: پیست خوب کرج در کنار پیست زیاران می‌تواند پیشرفت‌های خوبی را در این حوزه رقم بزند.

وی ادامه داد: علاوه بر پیشرفت‌های فنی ما در زمینه تجهیزات نیز اقدامات خوبی را شاهد هستیم و توانسته‌ایم قایق‌های مورد نیاز این رشته را در کشور با قیمت پایین تولید کنیم و در اختیار ورزشکاران قرار دهیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: