• پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-1495-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

همایش دوچرخه‌سواری بانوان البرز

مسئول امور ورزش بانوان استان البرز گفت: بانوان ورزشکار به خوبی می‌توانند دیگر اعضا خانواده را به سمت ورزش سوق دهند.

زهرا بیات در حاشیه همایش دوچرخه‌سواری بانوان استان البرز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز گفت: این همایش به مناسبت نیمه شعبان توسط هیئت دوچرخه‌سواری استان سازماندهی و برگزار شد.

بیات افزود: در حاشیه همایش از بانوان علاقه‌مند تست هم گرفته شد تا در صورت امکان علاوه بر بحث همگانی در حوزه قهرمانی هم فعال شوند.

وی خاطرنشان کرد: ورزش بانوان استان البرز برنامه‌های خوبی را  در دو سال گذشته اجرا کرده که در آینده نیز این برنامه‌ها ادامه خواهد داشت.

بیات تصریح کرد: به طور کلی ورزش بانوان استان وضعیت خوبی دارد، این وضعیت خوب می‌تواند اثراث مثبتی داشته باشد چرا که بانوان به عنوان یکی از ستون‌های خانواده به خوبی می‌توانند سایر اعضا را به سمت ورزش سوق دهند.

در ادامه الهه آزموده رئیس هیئت دوچرخه‌سواری بانوان استان در خصوص برگزار همایش دوچرخه‌سواری بانوان گفت: این همایش به منظور آموزش و استعدادیابی بانوان علاقه‌مند به دوچرخه‌سواری برگزار و با استقبال خوبی همراه شد.

آزموده افزود: در بحث استعدادیابی بعد از ماه مبارک رمضان با همکاری آموزش و پرورش در مدارس استان حاضر خواهیم شد تا بانوان مستعد و علاقه‌مند را جذب کنیم.

وی در پایان اعلام کرد: البرز امسال میزبان مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی بانوان کشور خواهد بود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: