• شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-2191-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

وضعیت درآمد شهرداری کرج بحرانی است؟

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج از جذب فقط 10 درصد از درآمدهای پیش‌بینی شده برای فروردین ماه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی سلطانی مقدم با اشاره به کاهش11 درصدی درآمد این دستگاه در فروردین ماه، از تمامی مسئولان و پیمانکاران خواست با مبنا قرار دادن شعار امسال مبنی بر حمایت از کالای ملی و ضرورت صرفه جویی اقتصادی، حداکثر میزان انضباط مالی را در امور مربوطه اعمال کنند.

وی اظهار داشت: متاسفانه با توجه به رکود اقتصادی و در پی آن رکود ساخت و ساز، شاهد کاهش درآمدهای شهرداری کرج هستیم؛ از این رو ضروری است بنا به نیاز شهر و متناسب با خواست شهروندان، نسبت به هزینه کرد بودجه اقدام شود.

سلطانی مقدم، با اشاره به اینکه همچنین در بخش جذب بودجه نیز با چالش‌هایی روبرو بوده‌ایم، خاطرنشان کرد: در فروردین ماه امسال حدود 10 درصد از بودجه پیش بینی شده ماه، جذب شده است که این وضعیت دشوار اقتصادی و مالی شهرداری در سال جاری را بیش از پیش گوشزد می‌کند.

به گفته سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج، برای فروردین ماه سال جاری درآمدی معادل 137 میلیارد پیش بینی شده بود که تاکنون تنها 11 میلیارد و 600 میلیون از آن جذب شده است.

وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و بکارگیری راهکارهای اقتصاد مقاومتی، شاهد بیشترین سعی و کوشش از سوی مسئولان و پیمانکاران در هزینه کردها و خریدهای مرتبط با طرح های عمرانی باشیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: