• دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-1795-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

تیراندازی با کمان البرز در بهترین روزهای خود قرار دارد

رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان البرز یکی از مشکلات این رشته ورزشی را کمبود زمین برای تمرین عنوان کرد.

بهزاد پاکزاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، گفت: تیراندازی با کمان استان البرز در همه سطوح وضعیتی عالی دارد و چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ کمیت در بهترین روزهای خود به سر می‌برد.

پاکزاد به اهمیت تیم‌های پایه استان اشاره کرد و افزود: در این وضعیت خوب، ما در تلاش برای بهتر کردن تیم‌های پایه خود هستیم.

وی با اشاره به آخرین مسابقاتی که تیم البرز در آن شرکت کرد گفت: در ابتدای سال جاری در بیرجند مسابقات سطح یک کشوری و انتخابی تیم ملی   را داشتیم    که کمانداران البرزی به رقابت در این مسابقات پرداختند.

رئیس هیئت تیراندازی با کمان البرز ادامه داد: حاصل کار کمانداران البرزی در این مسابقات کسب مقام اول در رشته کامپوند توسط جابر خوشگرد، کسب مقام سومی در رشته ریکرو توسط    فواد ابادی و مقام چهارمی توسط عاطفه صابر بود.

وی به حضور راحله فارسی کماندار البرزی در اردو آمادگی برای مسابقات جهانی ترکیه اشاره و اعلام کرد: تقریبا همه کمانداران ما در سطح جهانی قرار دارند و شایسته دعوت به تیم ملی هستند.

پاکزاد در پایان از مشکلات تیراندازی با کمان البرز گفت و اعلام کرد: رشته تیراندازی با کمان مانند تمام رشته‌های ورزشی استان با مسئله کمبود زمین مواجه است به گونه‌ای که امکان جدایی کمانداران حرفه‌ای از مبتدی را نداریم و همگی در یک زمین در حال تمرین هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: