• دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-392-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

البرز میزبان معاون اول رئیس جمهور خواهد بود

معاون اول رییس جمهوری فردا برای شرکت در یازدهمین کنفرانس دوسالانه اقتصاد کشاورزی ایران به البرز سفر می‌کند.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، محمدعلی نجفی استاندار البرز گفت: اسحاق جهانگیری سه شنبه(18 اردیبهشت) برای شرکت در مراسم گشایش کنفرانس دوسالانه اقتصاد کشاورزی ایران به البرز سفر خواهد کرد.

وی ادامه داد: این رویداد بزرگ علمی کشور به منظور بررسی و تجمیع یافته‌های جدید پژوهشگران و محققان علم اقتصاد کشاورزی در حوزه اقتصاد کشاورزی ایران برگزار شده و یک رویداد علمی شایان توجه در سطح ملی خواهد بود.

استاندار البرز گفت: امید است در مدت برگزاری این کنفرانس دو روزه مسائل مختلف بخش اقتصاد کشاورزی به صورت ریشه‌ای بررسی و راهکارهای لازم برای تصمیم‌گیری‌های کلان کشور از سوی اساتید این حوزه ارائه شود.

وی با استقبال از برگزاری این رویداد بزرگ علمی در کرج گفت: از پتانسیل‌های استان در رشد بخش کشاورزی می‌توان اقلیم مستعد کشاورزی، نزدیکی به بازارهای بزرگ مصرف، استقرار راه‌های ترانزیتی کشور و مراکز علمی و پژوهشی کشاورزی و مکانیزاسیون کشاورزی با بکارگیری نخبگان و بهره‌وری بالای تولید محصولات نام برد.

استاندار البرز افزود: البرز دارای نقش چندگانه و متمایز در بخش‌های مختلف صنعت، خدمات و کشاورزی ایران است و تمام تلاش ما در البرز بر این است تا از مزیت‌های مختلف برای ارتقای سطح فناوری و قابلیت‌های بهره وری عوامل تولید بخش کشاورزی بهره بگیریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: