• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-1895-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

ارزش 150 میلیون دلاری رودخانه کرج برای قایقرانی

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از وجود 15 قطعه دارای قابلیت برگزاری مسابقات قایقرانی در رودخانه کرج خبر داد و گفت: ساخت چنین قطعاتی به صورت مصنوعی در کشورهایی که رودخانه ندارند به 150 میلیون دلار سرمایه نیاز دارد.

امیر غفرانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز گفت: طبق بررسی‌ها، رودخانه کرج از 15 قطعه دارای امکان برگزاری مسابقات قایقرانی برخوردار است.

غفرانی افزود: این قطعات در زمینه قایقرانی 150 میلیون دلار ارزش‌گذاری شده است به این صورت که به عنوان مثال در کشورهای عربی خلیج فارس یا کشورهایی که رودخانه ندارند ایجاد کردن چنین شرایطی به صورت مصنوعی به 150 میلیون دلار سرمایه نیاز دارد.

وی در ادامه در خصوص انتقاد شورای روستای ولایت‌رود از واگذاری پیست دیزین و درخواست آنان برای واگذاری پیست به تعاونی روستا نیز گفت: بحث دیزین به شرکت تجهیز که به وزارت ورزش و جوانان وابسته است مربوط می‌شود و اگرچه در برگزاری مسابقات و امور دیگر با استان البرز هماهنگی‌هایی صورت می‌گیرد اما در بحث واگذاری و اداره آن استان نقشی ندارد.

مدیرکل ورزش و جوانان البرز افزود: اهالی روستای ولایت‌رود تمایل به خرید پیست داشتند این در حالی است که ارزش پیست حدود 300 میلیارد تومان برآورد می‌شود.

وی در پایان تصریح کرد: در هر حال شورای روستا می‌تواند در مزایده واگذاری اداره پیست دیزین که از طرف شرکت تجهیز برگزار می‌شود  شرکت کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: