• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-1995-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

نگاه سنگین جامعه به ورزش بیلیارد

نائب رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد استان البرز از فعالیت 210 ورزشکار در دو رشته بولینگ و بیلیارد البرز خبر داد و گفت: 58 نفر از این ورزشکاران به صورت حرفه‌ای و در سطح کشوری فعالیت دارند.

راحله حیدرنژاد درگفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز در خصوص وضعیت دو رشته بولینگ و بیلیارد در استان البرز گفت: ورزشکاران البرزی در این دو رشته معمولا در مسابقات کشوری عناوین اول تا سوم را کسب می‌کنند.

حیدرنژاد با بیان اینکه ورزشکاران البرزی سال گذشته در شش رویداد کشوری حضور داشتند افزود: با وجود این شرایط، باز هم در حال پیشرفت هر روزه در سطوح کشوری و آسیایی هستیم.

وی در خصوص تعداد ورزشکاران فعال در استان نیز خاطرنشان کرد: در رشته آقایان 200 ورزشکار داریم که از این تعداد 50 نفر به صورت حرفه‌ای و در سطح کشوری فعالیت دارند.

رئیس هیئت بانوان بولینگ و بیلیارد البرز افزود: در بخش بانوان نیز 10 نفر فعالیت دارند که هشت نفر از آنها به صورت حرفه‌ای این ورزش را دنبال می‌کنند.

وی  در ادامه با بیان اینکه متاسفانه افراد جامعه نگاه سنگینی به این رشته‌ها دارند اضافه کرد: سنگینی این نگاه بیشتر بر روی بانوان فعال در این رشته است.

حیدرنژاد تصریح کرد: بانوان برای فعالیت در این دو رشته باشگاه اختصاصی ندارند به همین دلیل مجبورند در ساعت‌هایی که سالن متقاضی برای حضور ندارد فعالیت کنند.

وی در پایان درباره فعالیت‌های باشگاه‌های بولینگ و بیلیارد سطح شهر اعلام کرد: همگی این باشگاه‌ها با مجوز قانونی و رسمی هیئت و زیر نظرشهرداری در حال فعالیت هستند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: