• پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-1794-5
  • خبرنگار : 58007
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

گردهم‌آیی هنرمندان گرافیست به بهانه هفتمین جشنواره هفته گرافیک در البرز

هفتمین جشنواره هفته گرافیک در استان البرز با همکاری مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرج و هنرستان هنرهای زیبا در کرج در حال برگزاری است.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، درج هفته گرافیک در تقویم اردیبهشت‌ماه بهانه‌ای است تا هنرمندان و دوستداران گرافیست این هفته را گرامی بدارند و برای پیوند جامعه با این هنر جدید تلاش کنند.
هفتمین جشنواره هفته گرافیک در استان البرز از روز یک‌شنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه در محل هنرستان هنرهای زیبا پسران کرج آغاز شده است و تا روز شنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.
این جشنواره با همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، هنرستان هنرهای زیبا، معاونت هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار می‌شود.
در این جشنواره چندین رویداد در حال برگزاری است که «تصویرسازی در طراحی گرافیک» با حضور کیانوش غریب‌پور، «کارگردانی پوستر تئاتر» با ارائه مهدی فاتحی، «بسته‌بندی، فرم، محتوا» با حضور ایمان آل مظفر، «طراحی خلاق جلد کتاب» با ارائه فرزاد ادیبی، «طراحی یک پوستر/ تأثیر پروسه دیزاین بر خروجی نهایی» با حضور مهدی مهدیان، و گفت‌وگو با مقداد شیرعلی با موضوع مینیمال دیزاین توسط اونیش امین الهی از مهم‌ترین این رویدادها است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: