• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-2791-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

بازار روز سیب راه‌اندازی می‌شود

سرپرست سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج از راه‌اندازی بازار روز سیب در منطقه حصارک خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه البرز، بهروز ورمحمدی با اشاره به هدف راه‌اندازی بازار روزها در سطح شهر  اظهار کرد: این بازارروزها با هدف تامین مایحتاج عمومی مردم با قیمت و کیفیت مناسب در مناطق مختلف شهر ایجاد می شود.
وی ادامه داد: با راه‌اندازی این بازارروزها دسترسی مردم به کالاهای مصرفی مورد نیاز خود با سرعت بیشتری صورت می گیرد و دیگر لازم نیست مشتریان برای خرید به چند مغازه سر بزنند.
این مسئول با اشاره به راه اندازی بازار روز سیب توضیح داد: این بازار با دو هزار متر مساحت و 15 غرفه به زودی در اختیار شهروندان منطقه حصارک قرار مي‌گيرد.
ورمحمدی ابراز کرد: امید است  با بهره‌برداری از این بازار روز، بخش قابل توجهی از نیازهای شهروندان منطقه حصارک در حوزه خرید و تامین نیازهای روزه‌مره اعم از سبزی، میوه و تره‌بار، مرغ و گوشت، خشکبار با قیمتی ارزان و کیفیتی مطلوب تامین شود.
وی بيان كرد: کیفیت و قیمت مناسب اقلام مورد نیاز در بازارروزهاي شهرداري از مزیت راه اندازي این مراکز می باشد.
ورمحمدي با اشاره به انجام اقدامات نظارتی در راستای کنترل کیفیت و نرخ اقلام توزیع شده تصريح كرد: تمهیدات لازم نیز برای رسیدگی به شکایات مردمی در صورت بروز تخلف فروشندگان اتخاذ شده است.
سرپرست سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج يادآور شد: اکنون بیشتر کالاهای مورد نیاز مردم با قیمت مناسب و در یک فضای بهداشتی و سالم در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد و همین رضایت عمومی شهروندان را حاصل کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: