• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-8990-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

جلسه شورای کرج امروز هم تشکیل نشد/ مردم را از رای‌هایی که دادند پشیمان نکنید

جلسه فوق العاده عصر امروز  دوشنبه 24 اردیبهشت شورای شهر کرج علی‌رغم قول رییس شورا مبنی بر حضور و شفاف سازی در خصوص انتخاب شهردار برگزار نشد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز ، جالب این جاست خود رییس شورا به دلیل بیماری در این جلسه حضور نیافت و نائب رییس هم به بهانه مرخصی در جمع حاضر نشد و ترجیح داد در جلسه کمیسیون ماده ۱۰۰ شرکت کند.

دیگر اعضای شورای شهر هم به جای پاسخگویی به خبرنگاران در خصوص اختلافات پیش آمده ترجیح دادند سکوت کنند و با آرامش چای میل کنند.

متاسفانه طی چند روز اخیر شاهد شدت گرفتن اختلافات اعضای شورای شهر در خصوص انتخاب شهردار بودیم وبا این وضعیت به نظر می‌رسد مردم باید از عملکرد شورای پنجم که عنوان شورای امید را به یدک می‌کشد هم ناامید شوند.

بدون شک دود این اختلاف نظر و سهم خواهی‌ها فقط به چشم مردم و شهر می‌رود و باعث می‌شود مردم بیش از پیش از رفتن به پای صندوق‌های رای ناامید شوند.

واقعا چرا هیچ یک از اعضای شهر پاسخ صریح و شفافی درباره پشت پرده انتخاب شهردار نمی‌دهند و با سکوت سعی دارند شرایط را عادی جلوه دهند؟

نکته غم انگیز ماجرا این است که وقتی از اعضا درباره زمان برگزاری جلسه بعدی سوال می‌کنیم با خنده و کنایه به جواب " ان شاءالله در یک عصر بهاری" بسنده می‌کنند.

لغو جلسات شورای شهر و عدم پاسخ گویی اعضا به ابهامات پیش آمده چیزی جز به سخره گرفتن رسانه‌ها به عنوان جریان مطالبه گر جامعه نیست.

بدیهی است تا وقتی اعضای شورای شهر در زمان مواجه با مسائلی که با سلیقه و خواسته آنها مطابقت ندارد، به جای تلاش برای همدلی و اتخاذ وحدت رویه قهر کنند و به دلایل واهی از شرکت در جلسات خودداری کنند،گرهی از مشکلات شهر باز نخواهد شد.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: