• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-2395-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

مدرسه هاکی در البرز احداث می‌شود

رئیس هیئت هاکی البرز البرز با بیان اینکه ایران در ورزش هاکی رتبه ششم جهان را به خود اختصاص داده است گفت: استان البرز نیز در  هاکی کشور بین سه استان نخست قرار دارد.

محسن ربیعی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز گفت: هاکی در زمره ورزش‌های گران به شمار می‌رود به همین دلیل هیات هاکی البرز با کمبود نقدینگی که دارد به دنبال جذب اسپانسر برای ادامه فعالیت‌های خود است.

ربیعی یکی از مشکلات این ورزش را وارداتی بودن وسایل مورد نیاز ورزشکاران عنوان و خاطرنشان کرد: معمولا توپ و چوب هاکی از پاکستان و لباس‌های مورد نیاز نیز از آلمان وارد می‌شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با توجه به شعار امسال، زمینه تولید وسایل مورد نیاز هاکی در داخل کشور فراهم شود.

رئیس هیئت هاکی البرز در ادامه از وضعیت ورزش هاکی در استان گفت و اظهار کرد: ورزش هاکی البرز به دلیل وقفه یک ساله‌ای که پیش روی خود داشت قدری با مشکل مواجه شد اما در حال حاضر با فعالیت مجدد، 12 نفر به این رشته ورود داشته‌اند.

ربیعی افزود: یکی از اولویت‌های هیئت راه‌اندازی مدرسه هاکی در استان است که در این زمینه همکاری‌هایی نیز شده است.

وی در خصوص وضعیت شهرستان‌های استان نیز اعلام کرد: برای شهرهای فردیس، ساوجبلاغ و نظرآباد در حال برنامه ریزی هستیم و روسای هیئت هر شهر نیز انتخاب شده‌اند.

رئیس هیئت هاکی استان البرز با بیان اینکه ایران در ورزش هاکی رتبه ششم جهان را به خود اختصاص داده است گفت: استان البرز نیز در  هاکی کشور بین سه استان نخست قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: