• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-11190-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

شهرداری کرج در جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران ستاره دار شد

در پنجمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران که با حضور ۲۵۰ نفر از مدیران ارشدِ وزارتخانه‌ها ودستگاه‌های اجرایی سراسر کشور برگزار شد، اداره کل ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری کرج به دلیل درخشش در حوزه خبر به عنوان «ستاره ارتباطی شهر» معرفی و ازتلاش های شهرداری کرج در این حوزه قدردانی شد.

  به گزارش   ایسنا منطقه البرز به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج  پنجمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با حضور محمدحسین مقیمی استاندار تهران، رمضان شجاعی کیاسری قائم مقام وزیر کشور در امور اطلاع رسانی و روابط عمومی و جمعی از اساتید، مدیران و دست اندرکاران حوزه روابط عمومی در دانشگاه تربیت مدرس برگزارشد.

در پنجمین جشنواره ستارگان که   ۲۵۰   نفر از مدیران ارشدِ وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی سراسر کشور در آن حضور داشتند، اداره کل ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری کرج به دلیل درخشش در حوزه خبر به عنوان «ستاره ارتباطی شهر» معرفی و ازتلاش های شهرداری کرج در این حوزه قدردانی شد.

لوح سپاس و تندیسِ بلورین جشنواره ستارگان روابط عمومی توسط رمضان شجاعی کیاسری، قائم مقام وزیر کشور درامور اطلاع‌رسانی و روابط عمومی به «سید علیرضا موسوی» مدیر کل ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری کرج اهدا شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: