• پنجشنبه ۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-791-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

استاندار البرز به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر؛

امروز نیازمند همدلی سوم خردادی هستیم

  استاندار البرز گفت: مدیران دستگاه ها باید با اهتمام ویژه ای درصدد جذب اعتبارات ملی برای تسریع در توسعه استان، باشند.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، محمدعلی نجفی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که صبح پنجشنبه سوم خردادماه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد ضمن تبریک ماه مبارک رمضان با بیان اینکه سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر، یادآور سلحشوری دلاورمردان ایران اسلامی است، افزود: باید راه و آرمان شهدا را بعنوان الگو خود در زندگی و پست‌های مدیریتی خود قرار دهیم.

وی ادامه داد: فضایی که باعث پیروزی خرمشهر شد همدلی و وحدت بود چراکه در آن دوران ارتش مشکلاتی داشت و سپاه هم شکل خود را نگرفته بود  و این نیروهای مردمی بودند که در کنار آنها برای آزادی خرمشهر همصدا شدند این همدلی و همصدایی امروز هم باید در سایر امور الگو شود.

نجفی در ادامه با بیان اینکه از اقدامات صورت گرفته در سازمان برنامه و بودجه البرز قدردانیم، گفت: بهتر بود طی جلساتی پیش از شورای برنامه ریزی، بحث و بررسی در خصوص بودجه با فرمانداران صورت می‌گرفت .

وی افزود: باید تلاش شود که مشکلات با دقت رصد شود و به طور کلی اینکه سهم شورای برنامه ریزی محدود است جای گلایه‌مندی دارد چراکه زیبا نیست با توجه به اهمیت این شورا، کمترین نقش را داشته باشد.

وی گفت: از دستگاه ‎‌ ها انتظار می‌رود که با جدیت درصدد افزایش بودجه از محل اعتبارات ملی باشند.

نجفی افزود: پروژه‌هایی که با حضور بخش خصوصی به بهره برداری می‌رسد برای استان بسیار حائز اهمیت است به این دلیل که سرمایه گذاران، با بودجه‌های خود می‌توانند سهم بسزایی در اشتغالزایی و رونق اقتصادی استان داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌ها باید به روند پروژه‌ها بخصوص در حوزه بخش خصوصی، اشراف کافی داشته و موانع را از سر راه بردارند.

وی افزود: برای استفاده از فرصت حضور بخش ملی در استان‌ها مدیران باید درخواست حضور وزرا در البرز را در دستور کار قرار دهند چراکه اثربخش است و می‌توان از این طریق اقدامات بزرگی را محقق کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: