• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-891-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

دهکده سلامت در منطقه ویژه پیام البرز راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام گفت: منطقه ویژه پیام اولویت خود را در بخش آی.سی.تی و تجهیزات و خدمات پزشکی قرار داده و سرمایه گذاران این بخش‌ها را با آغوش باز می‌پذیرد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، سعید زرندی در مراسم رونمایی از شش فروند بالگرد اورژانس هوایی کشور که امروز شنبه پنجم خرداد در فرودگاه پیام کرج برگزار شد اظهار کرد: فرودگاه پیام همواره برای افزایش خدمات امدادی به مردم پیشگام بوده به طوری که سال گذشته دو فروند بالگرد امدادی خود را در اختیار مجموعه امدادی استان قرار داد.

وی ادامه داد: علاوه بر این، فرودگاه پیام برای توسعه خدمات امدادی و حوزه پزشکی میزبان شرکت آوای سلامت بوده است.

وی اظهار کرد: منطقه ویژه پیام آماده تحول در حوزه سرمایه گذاری است و از سرمایه گذاران بخش‌های مختلف از جمله حوزه پزشکی، بهداشت و درمان استقبال می‌کند.

این مسئول توضیح داد: منطقه ویژه پیام اولویت خود را در بخش آی.سی.تی و تجهیزات و خدمات پزشکی قرار داده و سرمایه گذاران این بخش‌ها را با آغوش باز می‌پذیرد.

زرندی ابراز کرد: سال گذشته نیمی از سرمایه‌های جذب شده در این مجموعه در بخش هایتک، تجهیزات پزشکی و درمانی بوده است.

وی ادامه داد: بدون شک اگر شهر فرودگاهی فناوری‌های نوین پیام ایجاد شود شاهد استقبال سرمایه‌گذاران برای حضور در این مجموعه خواهیم بود.

وی در پایان به تلاش برای ایجاد دهکده سلامت در منطقه ویژه پیام اشاره کرد و افزود: مساحتی بالغ بر ۳۰ هکتار برای راه اندازی این دهکده در نظرگرفته شده که امیدواریم با همکاری مسئولین به زودی وارد فاز اجرایی این پروژه شویم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: