• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-994-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

/حمایت از کالای ایرانی/

کارخانه‌ای 58 ساله که برای بقا می‌جنگد

کانون فضای مجازی دانشگاه خوارزمی با همکاری کانون فیلم و عکس، نمایشگاه عکسی با موضوع  تولید ملی و تبلیغ  آن در فضای مجازی برپا کرد.

محمدرضا فضلی خلف مسئول برگزاری این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، با بیان اینکه نمایشگاه عکس تولید ملی و تبلیغ آن در فضای مجازی تا سیزدهم خردادماه در خانه فرهنگ دانشگاه خوارزمی برپاست گفت: هدف از برگزاری  این نمایشگاه باتوجه به شعار تولید ملی، نشان دادن نیروی کار دغدغه‌مندی است که با تجربه و توان خویش و همتی که به خرج داده‌اند، توانسته اند کارخانه را باوجود بحران های مالی سرپا نگاه دارند.

 وی افزود: باتوجه به این که فضای مجازی  عرصه‌ای بزرگ در راستای انتشار اخبار محسوب می‌شود و بازتاب قابل ملاحظه‌ای دارد، بر آن شدیم به معرفی کارخانه‌ای بپردازیم که با تمام کم و کاست‌های موجود، ظرفیت‌ها را یافته و در تولید ملی ثابت قدم مانده است.

وی اشاره کرد:  با توجه به قابلیتی که فضای مجازی برای ما فراهم می‌کند، این موضوع تنها منحصر به گروه خاصی از دانشجویان و افرادی که در رشته‌های مرتبط  کار و فعالیت می‌کنند، نیست و قشر عظیمی را شامل می‌شود، فرصت مناسبی جهت شناساندن موقعیت‌ها و قابلیت‌های این چنینی است.

وی چرایی برگزاری این نمایشگاه در فضای  دانشجویی را مشاهده بازتابی ملموس از حضور دانشجویان رشته‌های مختلف ذکر کرد.

وی با بیان اینکه عکس‌های نمایشگاه مربوط به یک کارخانه 58 ساله است که اکنون باتوجه به وجود بحران‌های مالی و تکنولوژی تولید قدیمی، رقابت با دیگر تولید کنندگان برایش دشوار شده است گفت: باتوجه به این که اگر  این کارخانه تعطیل شود حجم عظیمی از نیروی کار انسانی شغل خود را از دست می‌دهند، هدف نهایی ما از برگزاری نمایشگاه عکس تولید ملی و تبلیغ آن در فضای مجازی جلب توجه و حمایت دولت به این قشر از نیروی کار مصمم و مشتاق جهت تولیدداخلی است .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: