• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1391-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

تعریض آزادراه تهران-کرج-هشتگرد به 32 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

استاندار البرز برای تشریح مشکلات، موانع و کمبودهای حوزه راه و مسکن البرز با وزیر راه و شهرسازی دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، محمدعلی نجفی در دیدار با وزیر راه و شهرسازی با ارائه گزارشی از شرایط ویژه البرز به لحاظ رشد سریع جمعیت لزوم تقویت و توسعه راه‌های استان افزود: این استان بار سنگین ترافیک ملی را به دوش دارد.

وی ادامه داد: آزادراه تهران-کرج-هشتگرد در اکثر مواقع با ترافیک سنگینی دارد که بر این اساس ضرورت دارد در اسرع وقت طرح تعریض آن اجرایی شود که این امر نیازمند اعتباری حدود ۳۲ میلیارد تومان است.

نجفی با اشاره به مسکن مهر و مشکلات و موانع آن در البرز، گفت: در این خصوص از وزارت راه و شهرسازی انتظار مساعدت ویژه‌ای می رود چراکه همچنان در زیرساخت‌ها، ضعف جدی وجود دارد.

وی با تاکید بر اهمیت قطار برقی کرج-هشتگرد در جهت تسهیل در تردد مردم افزود: عملیات ساختمانی ایستگاه‌های این طرح بیش از ۹۰ درصد پیشرفت داشته و اکنون برای تجهیزات برقی و مکانیکی قطار برقی کرج-هشتگرد اعتباری حدود ۷۰ میلیارد تومان نیاز است.

استاندار البرز اضافه کرد: ادامه بزرگراه همت در البرز با روند مطلوبی در حال تکمیل است همچنین اکنون بخشی از تملک‌ها در این مسیر صورت گرفته و در جهت تحقق باقی آزادسازی مسیر، ۱۲ میلیارد تومان اعتبار باید صرف شود.

در این دیدار، دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی، بر لزوم توسعه راه‌ها و تقویت زیرساخت‌های این حوزه تاکید کرده و ایجاد بستری برای تسهیل در تردد مردم از راه‌های پرتردد البرز را با مساعدت‌های ملی ضروری دانست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: