• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1791-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

تولید با تجهیزات چند دهه پیش نمی‌صرفد!

استاندار البرز گفت: ارائه تسهیلات ارزان قیمت، فرصت مناسبی برای بازسازی و نوسازی صنایع استان برای تولید کالایی دارای کیفیت و قابل رقابت با تولیدات برتر دنیا است.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، محمدعلی نجفی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که صبح چهارشنبه نهم خرداد در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد با اشاره به اینکه در این سلسله نشست‌ها مشکلات و موانع واحدهای تولیدی و صنعتی استان بررسی می‌شود افزود: بر این اساس با حضور مدیران و کارشناسان مربوطه، راهکار اساسی برای رفع موانع و تسهیل در روند امور احصا می‌شود.

وی طرح ارائه تسهیلات برای بازسازی و نوسازی صنایع را از اقدامات و برنامه‌های بسیار حائز اهمیت دولت دانست و ادامه داد: با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت برای نوسازی و بازسازی صنایع، شرایط لازم در جهت تولید با کیفیت به همراه قیمت مناسب فراهم می‌شود.

نجفی گفت: در سالی که بنا به فرمایش و منویات مقام معظم رهبری، مزین به شعار حمایت از کالای ایرانی شده، می‌توان از فرصت تسهیلات ارزان قیمت برای تولید کالای قابل رقابت با برترین‌های دنیا، بهره برد.

وی افزود: تکنولوژی و فناوری با سرعت در حال پیشرفت است و بسیاری از صنایع ما همچنان با تجهیزات چند دهه پیش اقدام به تولید می‌کنند که با بروزرسانی امکانات، به طور قطع تولیدات با کیفیت‌تری نیز وارد بازار می شود.

در این جلسه با حضور استاندار البرز مشکلات و موانع 8 واحد تولیدی و صنعتی مورد بررسی قرار گرفته و راهکار رفع آنها مصوب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: