• پنجشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-1494-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

امسال جشنواره اقوام در البرز برگزار می‌شود

مدیرکل ارشاد البرز گفت: بیمه هنرمندان از دغدغه اصلی وزارت ارشاد است و بر این اساس امیدواریم امسال بیمه شدگان این حوزه به دوبرابر افزایش یابد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، ناصر مقدم در نشست صمیمی با اصحاب فرهنگ و هنر کرج و فردیس که امروز پنجشنبه دهم خرداد با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد اظهار کرد: دورنمای یک ساله برنامه‌های فرهنگی و هنری البرز در راستای اجرای سیاست‌های وزارت ارشاد در دولت دوازدهم مشخص شده است.

وی ادامه داد: البرز مفاخر زیادی دارد و در تلاش هستیم با حمایت آنها زمینه ارتقای جایگاه فرهنگی و هنری استان را فراهم کنیم.

وی در ادامه با اشاره به بخشی از برنامه‌های اداره کل ارشاد البرز در سال جاری گفت: به واسطه حضور اقوام و فرهنگ‌های مختلف در البرز امسال شاهد برگزاری جشنواره فرهنگی هنری اقوام در استان خواهیم بود‌.

وی ابراز کرد: البرز مفاخر زیادی را در خود جای داده به همین دلیل برگزاری بزرگداشت مفاخر هنری و فرهنگی به عنوان دیگر برنامه‌های امسال خواهد بود.

این مسئول توضیح داد: تشکیل انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان جزء دیگر اولویت‌های امسال ارشاد است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به تلاش برای پیگیری بیمه هنرمندان استان گفت: بیمه هنرمندان از دغدغه اصلی وزارت ارشاد است و بر این اساس امیدواریم امسال بیمه شدگان این حوزه به دوبرابر افزایش یابد.

مقدم اظهار کرد: طی چهار ماه گذشته دو پلاتو در البرز افتتاح شده و کلنگ احداث پردیس تئاتر استان نیز زده شده که امیدواریم به زودی عملیات اجرایی آن آغاز شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: