• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-397-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

قدردانی فرماندار نظرآباد از دروازه‌بان تیم ملی فوتسال بانوان

فرماندار شهرستان نظرآباد گفت: خوشبختانه شهرستان نظرآباد دارای جوانان بسیار مستعدی است که باید برای پیشرفت هرچه بیشترشان از آنان حمایت کرد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، به نقل از فرمانداری نظرآباد، محمدرضا فلاح‌نژاد با حضور در منزل خانم لیلا خدابنده‌لو، در خصوص افتخاری که این بانو به همراه تیم ملی فوتسال برای کل کشور و به ویژه شهرستان نظرآباد داشته است اظهار کرد: جوانانی همچون خانم خدابنده‌لو سرمایه شهرستان و استان و حتی کشورمان هستند که با افتخارآفرینی‌هایشان موجب دلگرمی و افتخار مردم و مسئولین می‌شوند.

فلاح‌نژاد افزود: در همین راستا استاندار البرز نیز خواستارند تا در اولین سفری که به شهرستان داشتند حتما ضمن دیدار و صحبت با وی و خانواده‌اش که توانسته‌اند چنین دختر افتخار آفرینی را تربیت نمایند، از این بانوی قهرمان تجلیل کنند.

وی در ارتباط با الگو بودن این بانوی ورزشکار بیان کرد: خانم خدابنده الگوی بسیار مناسبی برای تمام جوانان شهرستان نظرآباد هستند چراکه با کمبود امکانات توانسته‌اند خودشان را به چنین جایگاه ویژه‌ای برسانند و موجب افتخار یک ملت باشند و همچنین به همگان ثابت نمودند که یک بانوی ایرانی و مسلمان با حجاب نیز می‌تواند موفق بوده و قهرمان با شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: