• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-1392-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

استاندار البرز:

جهانیان شاهد شکوه و عظمت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس خواهند بود

نماینده عالی دولت در استان البرز، با اشاره به اینکه مردم فلسطین اکنون برای آزادی خواهی به شهادت می‌رسند، گفت: به طور قطع باید راهپیمایی امسال با شکوه و عظمت بیشتری در معرض دید جهانیان و بخصوص استکبار قرار گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، محمدعلی نجفی در ستاد اربعین که امروز پنجشنبه 17 خرداد در استانداری البرز برگزار شد؛ با بیان اینکه پایه و بنیان روز قدس توسط امام راحل (ره) بنا نهاده شد، افزود: در این روز تمام ملل جهان و بخصوص ایرانیان، برای محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در راهپیمایی شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: این رویداد بزرگ، امسال با حساسیت بیشتری برگزار می‌شود چراکه اکنون قدس شریف در تنگنا قرار گرفته و حمایتی که استکبار از این اقدام دارد، شرایط را به مراتب سخت‌تر کرده است.

نجفی با اشاره به اینکه بیش از هفت دهه از اشغال فلسطین توسط رژیم غاصب صهیونیست می‌گذرد گفت: اکنون مردم فلسطین با مشکلات و رنج‌های بیشتری مواجه هستند و امسال ده‌ها شهید داشتند.

وی افزود: به طور قطع باید راهپیمایی امسال با شکوه و عظمت بیشتری در معرض دید جهانیان و بخصوص استکبار قرار گیرد.

استاندار البرز اضافه کرد: از مردم و همیشه در صحنه البرز درخواست می‌شود که روز قدس امسال با حضور خود ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی، بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین نشان دهند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: