• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-8490-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

محدودیت‌های ترافیکی شهرهای البرز در روز قدس اعلام شد

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از اعمال برخی محدودیت‌های ترافیکی همزمان با راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان‌های این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، سرهنگ مجید فیض جعفری گفت: همزمان با سراسرکشور در شهرستان‌های استان البرز راهپیمایی بزرگ و باشکوه روز جهانی قدس برگزار می‌شود و ماموران راهنمایی و رانندگی بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در برخی خیابان‌ها و مناطق این استان خواهند پرداخت.

وی گفت : این محدودیت‌ها از ساعت 7 صبح روز جمعه 18 خرداد ماه سال جاری آغاز و تا پایان برگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس ادامه خواهد داشت.

سرهنگ فیض جعفری افزود: در تمام شهرهایی که راهپیمایی برگزار می‌شود، در طول مسیر راهپیمایی ، تردد هرگونه خودرو و موتورسیکلت ممنوع بوده و تنها خودروهای نیروی انتظامی و امدادرسان آن هم با مجوز خاص، مجاز به تردد در این مسیرها خواهند بود.

وی بیان داشت: درکلانشهر کرج نیز در طول مسیر راهپیمایی یعنی از میدان شهدا تا مصلی کرج، ماموران راهنمایی و رانندگی از ساعت 7 صبح اجازه تردد به هیچ خودرویی را نخواهند داد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز یادآورشد : همچنین برخی از خیابان‌های منتهی به مسیر راهپیمایی در این شهرستان مانند پل آیت الله طالقانی، تقاطع هفت تیر  به سمت بلوار بلال و میدان شهدا به سمت تقاطع حضرت امام (ره)، خیابان‌های منتهی به سه راه دانشکده و تقاطع‌های کارخانه قند و خیابان مصباح از ساعت 7 صبح روز جمعه 18 خرداد ماه تا پایان راهپیمایی، محدودیت‌های ترافیکی خواهند بود.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: تردد خودروها و موتورسیکلت ها در خیابان های منتهی به مصلی یا محل های تجمع نمازگزاران در شهرستان استان البرز در این ساعات ممنوع است.

وی افزود: برای اینکه حضور مردم در راهپیمایی تسهیل شود، ناوگان حمل و نقل عمومی استان البرز به ویژه اتوبوسرانی اقدام به جابجایی مسافران از میادین اصلی به سمت مسیرهای راهپیمایی خواهند کرد.

معاون هماهنگ کنده فرماندهی انتظامی استان گفت: تقاضای ما از مردم این است که با خودروی شخصی به محل برگزاری راهپیمایی نیایند و برای ایاب و ذهاب از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: