• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-10190-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

استاندار البرز در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی:

سرگردانی مردم در ادارات تبعات خوبی ندارد/برای حجاب طبق بخشنامه‌ها و با جدیت عمل شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: میز خدمات به معنای حقیقی خود باید در جهت صیانت از حقوق شهروندی به مردم خدمات ارائه دهد و این امکان جنبه نمادین ندارد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، محمدعلی نجفی در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی استان که یکشنبه 20 خرداد در استانداری البرز برگزار شد با اشاره به اینکه میز خدمت بخشی از اهداف صیانت از حقوق شهروندی است افزود: از این طریق می‌توان با تجمیع خدمات، مطالبات ارباب رجوع را محقق کرد.

وی با بیان اینکه مردم، به مدیرانی عملگرا نیاز دارند ادامه داد: بخشنامه‌ها باید جنبه عملیاتی داشته باشند و اجرای نمادین طرح‌های همچون میز خدمت فاقد ارزش و اعتبار است.

نجفی گفت: شرح اقدامات و حوزه وظایف میز خدمت باید شفاف‌سازی شده و به طور حقیقی در تسریع روند امور خدمات به مردم تاثیرگذار باشد.

وی افزود: میزخدمت در ادارات و سازمان‌ها باید با حضور خبره‌ترین کارشناس اداره شود چراکه متصدی این میز باید به تمامی خدمات سازمان اشراف کافی داشته و پاسخگو باشد.

استاندار البرز با بیان اینکه نظارت بر میز خدمت مورد تاکید است اضافه کرد: این امکان بخشی از اهداف پنجره واحد محسوب می‌شود که به جد درصدد اجرایی شدن آن هستیم.

وی گفت: دستگاه‌ها باید فرایندهای اداری خود را بدرستی احصا کرده و در قالبی تعریف کنند که بتوان از طریق آن در کمترین زمان ممکن خدمات تجمیع شده را به ارباب رجوع ارائه داد .

نجفی با تاکید بر ضرورت روانسازی خدمات در ادارات و دستگاه‌ها افزود: سرگردانی ارباب رجوع در اتاق‌های ادارات و دستگاه‌ها تبعات خوبی در پی ندارد .

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه پیشگیری آسیب‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: بر این اساس موضوع حجاب و عفاف نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که تاکید می‌شود طبق بخشنامه‌ها در این خصوص با جدیت اقدام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: