• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-3194-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

راه اندازی شش پلاتو جدید در البرز

سرپرست معاونت هنری سینمایی البرز گفت: تا پایان سال شش پلاتو به پلاتوهای نمایش استان اضافه می‌شود.

شمس الزمان فولادوند در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: هرچند طی سال‌های گذشته اقدامات مناسبی برای افزایش تعداد پلاتوهای نمایش استان صورت گرفته ولی هنوز هم هنرمندان تئاتر فضای کافی برای تمرین و اجرا ندارند.

وی ادامه داد: کمتر از یک ماه پیش سه پلاتو در اداره کل ارشاد البرز به بهره‌برداری رسید که می‌توان امیدوار بود بخشی از مشکلات تئاتری‌های استان با فراهم کردن این فضا حل شود.

وی افزود: اینکه تئاتری‌های استان برای اجرای نمایش خود روزها منتظر بمانند تا سالنی خالی شود به هیچ وجه در شان آنها نیست به همین دلیل باید فکری جدی برای رفع این مشکل کرد.

این مسئول توضیح داد: بدون شک اگر تئاتری‌های استان فضای کافی برای تمرین و اجرای نمایش داشته باشند، خود به خود انگیزه آنها برای فعالیت بیشتر می‌شود و می‌توان به آینده این هنر در استان امید بیشتری داشت.

فولادوند با اشاره به اینکه اگر پردیس تئاتر استان راه اندازی شود مشکل فضای هنرمندان تئاتری حل می‌شود، گفت: مدتی پیش شاهد کلنگ زنی این پردیس با حضور مسئولین بودیم و امیدواریم با حمایت و تخصیص اعتبار مناسب این پردیس به زودی به بهره‌برداری برسد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به راه اندازی شش پلاتو در استان اشاره کرد و افزود: تا پایان سال شش پلاتو در شهرستان‌های فردیس، نظرآباد و هشتگرد به بهره برداری می‌رسد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: