• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-11290-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

چه کسی با پخش زنده جام جهانی در پارک‌های کرج مخالفت کرده است؟

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج با بیان اینکه مجوز نیروی انتظامی برای پخش زنده جام جهانی در چهار پارک کرج صادر شده بود گفت: اما پس از اخذ مجوز با این موضوع مخالفت شد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، اکبر سلیم‌نژاد در جلسه علنی چهارشنبه 23 خرداد شورای شهر کرج گفت: با نزدیک شدن به آغاز جام جهانی فوتبال، پیگیری برای پخش زنده مسابقات در پارک‌های کرج انجام شد و نیروی انتظامی برای مشاهده دست جمعی در چهار پارک موافقت و مجوز صادر کرد.

سلیم‌نژاد با بیان اینکه تمام این اقدامات از طرف بخش خصوصی صورت گرفته بود خاطرنشان کرد: اما پس از  اعلام این خبر که مردم کرج می‌توانند مسابقات جام جهانی در دست جمعی مشاهده کنند بیان شد که شورای تامین با این موضوع مخالفت کرده است.

وی ادامه داد: بنده این موضوع را از فرماندار پیگیری کردم که عنوان شد شورای تامین شهرستان چنین مصوبه‌ای نداشته است؛ پس از آن موضوع را از شورای تامین استان جویا شدم اما در شورای تامین استان هم مصوبه‌ای برای این مخالفت وجود نداشت.

این عضو شورای شهر کرج تصریح کرد: از سرپرست شهرداری کرج می‌خواهم کتباً اعلام کند که چه کسی با این موضوع مخالفت کرده است؛ نمی‌شود مجوز صادر شده برای این کار را شفاهاً لغو کرد و این موضوع باید مشخص شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: