• جمعه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2892-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

نوای کبریایی فطر در آسمان کرج طنین‌انداز شد

امام جمعه کرج اقدامات انجام شده برای اشتغال البرز را ناکافی عنون کرد و گفت: البرز ظرفیت‌های زیادی دارد و برای توسعه به مطالبه‌گری از مسئولان کشور نیازمند است.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز عید فطر گفت: یکی از اعمال روز عید کمک به نیازمندان است؛ عید فطر روز وحدت مسلمین است.

حسینی همدانی در ادامه به وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود: اگرچه اقتصاد کشور مشکلاتی دارد اما دشمنان سعی دارند وضعیت را بد جلوه داه  و با اعمال تحریم سعی در فشار مضاعف بر ملت ایران دارند.

وی با بیان اینکه ایران با وجود تحریم خود را در دنیا مطرح کرده است خاطرنشان کرد: برخی با اقداماتی که انجام می‌دهند برای کشور مشکلاتی ایجاد می‌کنند؛ یکی از این اقدامات FATF است که جز ضرر چیزی ندارد.

امام جمعه کرج افزود: آمریکایی‌ها معتقدند این موضوع می‌تواند برای فشار مضاعف به ایران کاربرد داشته باشد اما برخی خیال می‌کنند در وضعیت بانک‌ها گره‌گشایی می‌شود.

وی تصریح کرد: از نمایندگان مجلس می‌خواهیم مردم و کشور را وارد فاز جدیدی از چالش نکنند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز راه نجات کشور تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است گفت: برای رسیدن به این هدف به مسئولان انقلابی و کاردان نیاز داریم.

حسینی همدانی در ادامه اقدامات انجام شده برای اشتغال البرز را ناکافی عنون کرد و گفت: البرز ظرفیت‌های زیادی دارد و برای توسعه به مطالبه‌گری از مسئولان کشور نیازمند است.

وی بخش زیادی از مشکلات کشور را ناشی از سوء مدیریت دانست و افزود: در نظر گرفتن مکان برای اعتراض مردم سخن بیهوده‌ای است چون اگر کارها به درستی انجام شود کسی معترض نخواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: