• دوشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-3794-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی البرز:

طلاب اجازه ندهند فضای مجازی محل تاخت و تاز دشمن شود

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی البرز گفت: طلاب و مبلغین اسلامی باید بتوانند حضوری پر رنگ در فضای مجازی داشته باشند و اجازه ندهند فضای مجازی محل تاخت و تاز دشمنان و تبلیغات آنها شود.

حجت الاسلام سید عباس مسعودی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: در حال حاضر 100 مبلغ مذهبی در مساجد استان مستقر هستند.

وی ادامه داد: برگزاری جلسات پرسش و پاسخ، آموزش احکام و برگزاری جلسات توجیهی برای رفع شبهات و ابهامات شرعی مردم تنها بخشی از وظایف این مبلغان است.

وی افزود: علاوه بر این هزار و 200 مبلغ نیز از استان البرز در سامانه سجام ثبت نام کرده و آماده اعزام به مناطق مختلف هستند.

وی توضیح داد: بدون شک فعالیت‌های مبلغان مذهبی به ویژه در مناطق دورافتاده و محروم می‌تواند نقش به سزایی در ترویج فرهنگ دینی در جامعه داشته باشد.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود به تاثیر مبلغان مذهبی در کاهش اثرات تخریبی فضای مجازی در جامعه اشاره کرد و گفت: اگر به درستی از فضای مجازی بهره نگیریم می‌تواند به   تهدیدی در جامعه تبدیل شود.

حجت الاسلام مسعودی ابراز کرد: طلاب و مبلغین اسلامی باید بتوانند حضوری پر رنگ در فضای مجازی داشته باشند و اجازه ندهند فضای مجازی محل تاخت و تاز دشمنان و تبلیغات آنها شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز گفت: این اداره کل در طول سال کارگاه‌ها و جلسات آموزشی متعددی در راستای شفاف‌سازی و آموزش درست استفاده از نرم افزارهای فضای مجازی برگزار می‌کند و تمام گروه های سنی امکان شرکت در این دوره‌ها را دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: