• چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-695-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

نایب رییس شورای شهر کرج:

شورا مخالفتی با تأسیس باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرج ندارد

نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری کرج می‌تواند نقش موثرتری در حوزه ورزش ایفا کند.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، به نقل از پایگاه خبری شهرداری کرج،  منصور وحیدی در اختتامیه رقابت‌های فوتسال جام رمضان باشگاه فرهنگی ورزشی شهاب که چهارشنبه 30 خرداد برگزار شد؛ با بیان این که ورزش حیات جسمانی جامعه را تضمین می ‎‌ کند، گفت: اعتقاد دارم آنطور که شایسته است اقدامات قابل قبولی برای شهروندان در حوزه ورزش نداشته‌ایم و بایستی جدی‌تر از گذشته در این حوزه گام برداریم.

نایب رییس شورای شهر کرج افزود: جامعه تشنه خدمت در حوزه ورزش است و با کمتر شدن مشکلات موجود تصور می‌کنم می توانیم کارهای مطلوب‌تری در حوزه ورزش انجام دهیم.

وی تاکید کرد: شهرداری کرج در مقایسه با سایر کلانشهرها نیازمند کار بیشتری در حوزه ورزش است و معتقدم می‌توانسته نقش پررنگ‌تری در این حوزه داشته باشد.

وحیدی با اشاره به راه‌اندازی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرج، گفت: این موضوع نیازمند برنامه‌ریزی بسیار دقیقی است؛ ضمن آن که اعضای شورای پنجم نیز با این موضوع مخالف نیستند.

نایب رییس شورای شهر کرج که در اختتامیه رقابت‌های فوتسال جام رمضان باشگاه فرهنگی ورزشی شهاب حضور پیدا کرده بود؛ گفت: این رقابت‌ها قدمت ۱۵ ساله دارد و باعث خرسندی است که در دو سال اخیر این بازی‌ها به نام شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: