• چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-893-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

رئیس انستیتو پاستور ایران:

عمده واکسن‌های برنامه ایمن‌سازی کشور در موسسه رازی تولید می‌شود

رئیس انستیتو پاستور ایران نقش موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی در حفظ و ارتقای شاخص‌های بهداشتی در کشور و منطقه را کم نظیر دانست و گفت: عمده واکسن‌های برنامه ایمن سازی کشور در این موسسه تولید می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، به نقل از روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علیرضا بیگلری در حاشیه بازدید از موسسه  رازی  و برگزاری جلسه مشترک با رئیس این موسسه ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مجموعه پرافتخار اظهار کرد: با توجه به پیشینه بسیار گران‌سنگ این موسسه در حوزه سلامت، می‌توان گفت این مجموعه نه تنها در کشور که تاثیر به سزایی در حفظ و ارتقای شاخص‌های سلامت در منطقه داشته است.

وی هدف از این بازدید را آشنایی بیشتر با فعالیت‌ها و هماهنگی به منظور ارتقای سطح فعالیت‌های این موسسه عنوان کرد و گفت: موسسه رازی مجموعه بسیار پرافتخاری است که با تولید واکسن‌های مورد نیاز کشور نقش ویژه‌ای در پیشگیری از بیماری‌ها داشته اما اکنون در زمینه تأمین برخی واکسن‌ها و فرآورده‌های بیولوژیک خود با مشکلاتی مواجه است که امیدواریم با از میان برداشتن موانع موجود، بستر پیشرفت و افتخارآفرینی این مجموعه بزرگ برای کشور تداوم یابد.

وی افزود: شناسایی ظرفیت‌های موجود و استفاده بهینه از این ظرفیت‌ها، مانع هدر رفت وقت و سرمایه می شود و به پیشرفت کشور کمک خواهد کرد.

بیگلری با اشاره به تامین درصد عمده‌ای از واکسن‌های برنامه ایمن سازی کشور در موسسه رازی گفت: تولیدات این مجموعه در حوزه سلامت کشور کم نظیر و ماندگار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: