• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-995-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

هر خانواده یک دوچرخه

نائب رئیس هیئت دوچرخه‌سواری البرز با بیان اینکه هیئت دوچرخه‌سواری استان با شعار هر خانواده البرزی یک دوچرخه، به ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری پرداخته است گفت: از یک سال گذشته تاکنون حضور مردم در سه‌شنبه‌های بدون خودرو افزایش یافته و این برنامه به کل شهرستان‌های استان تسری پیدا کرده است.

محمدرضا محمدی‌ها در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، گفت: پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو از فروردین 96 در استان البرز آغاز شد و در این مدت به طور مداوم برگزار شده است.

محمدی‌ها افزود: این پویش در هفته‌های نخست با تعداد کمی از ورزشکاران برگزار می‌شد اما به تدریج هم استقبال از آن بیشتر شد و هم به تمام شهرستان‌های استان تسری پیدا کرد.

وی با بیان اینکه هر هفته یک ارگان برای میزبانی از این رویداد ورزشی انتخاب می‌شود تصریح کرد: استقبال از این پویش به حدی بوده که امروز ارگان‌ها برای برگزاری این رویداد پیشقدم می‌شوند و بسیاری از مردم نیز هر هفته به صورت مرتب در آن شرکت دارند.

نائب رئیس هیئت دوچرخه‌سواری البرز خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما بر این است که فرهنگ دوچرخه‌سواری را در جامعه ترویج کنیم؛ همین که افراد با دوچرخه در محل کار حاضر شوند کار بزرگی انجام شده است.

وی در پایان با بیان اینکه هیئت دوچرخه‌سواری با شعار هر خانواده ایرانی یک دوچرخه، فعالیت‌های خود را دنبال می‌کند؛ اظهار کرد: اگر زیرساخت‌های لازم برای دوچرخه‌سواری در استان و کرج فراهم شود استقبال مردم از این ورزش چشمگیر خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: