• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-1595-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

مدال‌آوری در مسابقات بین‌المللی به زیرساخت‌های مناسب نیاز دارد

نائب رییس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم بینایان گفت: مسابقات پاراآسیایی جاکارتا رویداد خاصی است و فدراسیون با تمام توان برای حمایت از ورزشکاران اقدام می‌کند تا بتوانند بهترین نتیجه را کسب کنند.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، علی اصغر هادی‌زاده در نشست اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی گلبال بانوان نابینا و کم بینا اعزامی به مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا که امروز شنبه نهم تیر ماه در منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد؛ اظهار کرد: در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا چهار نفر در رشته شنا، ۱۲ نفر شطرنج، هفت نفر جودو، یک نفر دوچرخه و شش نفر گلبال اعزام می‌شوند.

هادی زاده ادامه داد:  تعداد ورزشکاران رشته دو و میدانی هنوز قطعی نشده ولی پیش بینی می‌شود ۲۰ نفر به این مسابقات اعزام شوند.

وی ابراز کرد: بدون شک برای اینکه این ورزشکاران بتوانند در این مسابقات مدال‌آوری داشته باشند باید زیرساخت های مورد نیاز آنها فراهم شود.

وی توضیح داد: باید اعتبارات ویژه‌ای برای اعزام مسابقات برون مرزی جهت آماده‌سازی این ورزشکاران برای مسابقات جاکارتا در نظر گرفته شود.

وی ابراز کرد: در حال حاضر مشکلاتی برای تامین خوابگاه و سالن ورزشی مناسب برای تمرین ورزشکاران وجود دارد که امیدواریم به زودی مرتفع شود.

وی گفت: اگر می‌خواهیم در مسابقات جاکارتا نتایج قابل قبولی کسب کنیم حتی باید برنامه ویژه‌ای برای تغذیه مناسب ورزشکاران داشته باشیم.

این مسئول اظهار کرد: ورزشکاران برای حضور در مسابقات ۱۰ مهرماه اعزام می‌شوند و مسابقات ۱۵ آغاز می‌شود.

هادی زاده خاطرنشان کرد: مسابقات جاکارتا رویداد خاصی است و فدراسیون با تمام توان برای حمایت از ورزشکاران اقدام می‌کند تا بتوانند بهترین نتیجه را کسب کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: