• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-3890-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

کرج همچنان بدون شهردار/استعلام سریزدی هنوز اعلام نشده است

عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه اگر اعلام نتیجه استعلام شهردار منتخب توسط وزارت کشور بیش از 10 روز طول بکشد شورا می‌تواند برای شهردار حکم را صادر کند گفت: اما شورای شهر کرج برای حل مشکل در این موضوع عجله نکرده است.

محمدحسین خلیلی اردکانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، گفت: وزارت کشور هنوز نتیجه استعلام شهردار منتخب کرج را به شورای شهر اعلام نکرده و ما همچنان منتظر پاسخ از تهران هستیم.

خلیلی اردکانی افزود: با وجود اینکه برخی نتیجه را مثبت و برخی نتیجه را منفی گمانه‌زنی می‌کنند؛ اما تا زمانی که پاسخ از طرف وزارت کشور به ما اعلام نشود نمی‌توان در این خصوص صحبتی کرد.

وی ادامه داد: در طول این مدت که منتظر پاسخ به استعلام هستیم به جز نامه‌ حدوداً 10  روز پیش وزارت کشور که از  عدم ارسال پاسخ به استعلام کتبی حکایت داشت؛ نامه‌ای دیگری در این خصوص به شورای شهر کرج ارسال نشده است.

این عضو شورای شهر کرج در پاسخ به ساز و کار  قانونی شورای شهر کرج در برابر تعلل در اعلام نتیجه استعلام، اظهار کرد: شورای شهر پس از 10 روز می‌تواند برای شهردار منتخب حکم صادر کند ولی ما برای حل مشکل در این موضوع عجله نکرده‌ایم.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: