• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-692-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

استاندار البرز:

باید زمینه نشاط و امید را در جامعه فراهم کرد

استاندار البرز گفت: با جلسات و سخنرانی صرف، نمی‌توان نشاط اجتماعی و امید را برای مردم همراه داشت از این رو باید طی نشست‌های تخصصی و برنامه‌ریزی دقیق اقدام کرد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، محمدعلی نجفی در جلسه کارگروه بانوان و خانواده استان که ظهر دوشنبه 11 تیرماه در سالن شهدای دولت  استانداری برگزار شد با اشاره به اهمیت برگزاری جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: باید دستاوردهای انقلاب در حوزه‌های مختلف برای مردم تبیین و تشریح شود.

وی ادامه داد: اکنون تحرکات وسیعی در منطقه و دنیا بر علیه نظام جمهوری اسلامی با هدف اختلال در اقتصاد کشور آغاز شده و استکبار در این زمینه با تمام توان فعالیت دارد.

نجفی با بیان اینکه باید راه آورد 40 ساله جمهوری اسلامی با گذشته قیاس شود گفت: بهره برداری از فرصت‌ها و وحدت و هم‌افزایی برای از بین بردن تهدیدها امری ضروری شرط انسجام و پیشرفت کشور است.

وی افزود: با جلسات و سخنرانی صرف، نمی‌توان نشاط اجتماعی و امید را برای مردم همراه داشت از این رو باید طی نشست‌های تخصصی و برنامه ریزی دقیق اقدام کرد.

استاندار البرز با اشاره به اینکه مسئولان موظف به ایجاد بسترهای اشتغال برای بانوان و سایر اقشار جامعه هستند اضافه کرد: همیشه مشکلات اقتصادی، ریشه آسیب‌های اجتماعی نیست بلکه باید در حوزه فرهنگی و اجتماعی مردم نیز فعالیت بیشتری داشت.

وی با تاکید بر لزوم رصد مشکلات و موانع استان به صورت دقیق و حساب شده گفت: همواره چنین روندی را در پیش داشته‌ایم و با اشراف کافی در حوزه‌های مختلف و بخصوص زنان و خانواده بدنبال حل معضلات بوده‌ایم.

 نجفی به برگزاری نمایشگاه ملی حمایت از تولیدکنندگان و پوشاک داخلی به میزبانی البرز افزود: با برنامه‌ریزی صحیح باید از ظرفیت‌های بانوان بهره برداری کرد؛ برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی نیز تاثیر بسزایی در معرفی دستاوردها و توانمندی‌های بانوان دارد.

 وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اکنون البرز در حوزه اشتغال روستایی برنامه محور عمل می‌کند، بستر بسیار خوبی برای اشتغال بانوان از این طریق فراهم است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: