• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-3291-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

دیگر زمان آزمون و خطای اقتصادی به پایان رسیده است

رییس اتاق بازرگانی البرز گفت: وضعیت حاکم بر بازار ارز و مشکلات تولید و صادرات به مرزی رسیده که باید به آزمون و خطا خاتمه دهیم و از نظرات و دیدگاه های نیروهای متخصص و کاردان بهره بگیریم.

رحیم بنا مولایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: در شرایط موجود و با توجه به وضعیت نابسامان بازار ارز و مشکلات تولید و صادرات باید گفت دیگر دوران آزمون و خطاهای اقتصادی به پایان رسیده و باید فکری به حال بهتر شدن اوضاع با اجرای طرح‌ها و برنامه‌های موثر داشته باشیم.

وی اظهار کرد: به جز صاحبان صنایع، مدیران نیز باید با بهره‌گیری از نظرات و دیدگاه‌های کارشناسان بخش تولید و صادرات تصمیم‌سازی‌های منطقی و اصولی را مبنای کار خود قرار دهند.

وی با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت جامعه تولید ادامه داد: در شرایط فعلی صنعتگران باید با هم متحد باشند و پس از شناخت بازار و بازاریابی مناسب،  با تقسیم بازار و رقابت سالم فضا را برای فعالیت مهیا و مساعد کنند.

وی افزود: صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی باید برای توسعه فعالیت‌هایشان از نظر متخصصان و افراد کاردان بهره بگیرند و فکر نکنند با روش سنتی می توانند موقعیت خود را در بازار حفظ کنند.

این مسئول ابراز کرد: آموزش باید زیربنای صنعت قرار بگیرد و در این راستا می‌توان از ظرفیت فارغ التحصیلان دانشگاهی استفاده کرد.

وی گفت: البته باید در این انتخاب دقت کرد چون متاسفانه مهارت در کشور در اولویت برنامه‌های آموزشی قرار ندارد و تنها  به مدرک‌گرایی اهمیت داده می‌شود بنابراین صنایع باید فارغ‌التحصیلانی را به کار گیرند که از مهارت و دانش آنها اطمنیان داشته باشند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: